0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Bestauto 1.5 Galon Vakum Gaz Giderme Odası Kiti Paslanmaz Çelik Gaz Giderme Odası 5.7 L Vakum Odası Kiti ile 3 CFM 1/4 HP Vakum Pompası HVAC(3CFM Vakum Pompası + 1.5 Galon Vakum Odası)

Bestauto 1.5 Galon Vakum Gaz Giderme Odası Kiti Paslanmaz Çelik Gaz Giderme Odası 5.7 L Vakum Odası Kiti ile 3 CFM 1/4 HP Vakum Pompası

₺ 329.97
Stokta

Malların

Dayanıklı Malzeme : Dayanıklı ve sağlam, uzun ömürlü, yüksek mukavemetli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Taban, makine ömrünü uzatmak için kompozit kauçuk malzemeden yapılmıştır.Gürültü Azaltma : Bu Vakum Pompası, motor titreşimini ve gürültüsünü azaltan ve vakum pompasının daha sessiz çalışmasını sağlayan 2 susturucu ile birlikte gelir.Kolay İzleme : Bu vakum pompası bir yağ izleme penceresi ile donatılmıştır, böylece yağ seviyelerini ve kalitesini kolayca izleyebilir, yağ eksikliğini önleyebilirsiniz.Akıllı Radyatör : Kendini koruyabilir ve bir şey sıkıştığında yanmasını önleyebilir.Dahili termal koruma, makinenin yanmasını önler, makinenin ömrünü uzatır.Geniş uygulama : Ev klima, otomobil bakım, vakum paketleme, buzdolabı vakum, sanayi, vb için uygundur. 1x1. 5 Galon Vakum Odası. 1x3 CFM Tek Kademeli Vakum Pompası. 1x3 / 5" Akrilik Kapak. 1 x ısıl işlem görmüş Silikon Kapak contası. Pirinç Bağlantı Parçaları ile 1 x Gliserin Dolu Göstergesi. 1 x Aksesuar Kiti.Dayanıklı Malzeme.Gürültü Azaltma.Kolay İzleme.Akıllı Radyatör.1.5 Galonluk yüksek kapasiteli vakum odasına sahip bu 3 CFM 1/4 HP vakum pompası, dahili yüksek kapasiteli soğutma fanı, dayanıklı silikon conta, gliserin dolgulu gösterge vb.İle bileşenleri karıştırırken karışıma karışan bileşiklerden gazları çıkarmak için mükemmeldir.Dayanıklı malzemegürültü azaltmaakıllı izleme Akıllı Radyatör.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz