0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
MAYSHİNE Kalın Kaymaz Alan Kilim Pad Mat, Sert Yüzeyli Zemin için Dokunmamış Kumaş, Koşucular için, Alan Kilimleri için Güvenli ve Yerinde Tutun (2' x 10')

MAYSHİNE Kalın Kaymaz Alan Kilim Pad Mat, Sert Yüzeyli Zemin için Dokunmamış Kumaş, Koşucular için, Alan Kilimleri için Güvenli ve Yerinde

₺ 77.97
Stokta

Malların

Dokunmamış.Bu tür halı pedi, halılarınızı yerinde tutmanıza yardımcı olmak için uzun ömürlü kalite için birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir. floors.It yerden ısıtma için de uygundur.MAYSHİNE Halı Pedi, tüm halı tiplerinde kullanılmak üzere tasarlanmış keçe + kauçuk halı pedidir.Keçe yüzey tabakası, halı desteğini kavramak ve halıların pedlerden kaymasını önlemek için pürüzlü bir his verirken, kauçuk alt tabaka herhangi bir yönde kaymayı önler.İhtiyaçlarınızı karşılamak için en önceden kesilmiş boyutlarda gelir.Benzersiz boyutlar ve şekiller için, pedi makasla kesebilirsiniz.Sadece pedi indirin, halıyı üstüne yerleştirin ve fazla malzemeyi kesin.Güçlü kavrama teknolojisi ile güçlü kaymayı önleme özelliği, halıların sert zeminlerde kalmasını ve kaymayı önlemeye yardımcı olabileceği anlamına gelir. falls.No daha hareketli ve hareketli.Uyarı-düşmeleri önlemek için : temiz, kuru bir zemine yerleştirin ve kırışıklıkları düzeltin.Halının düz durduğundan ve düz durduğundan emin olun. use.Do halıyı merdivenlerde kullanmayın.Halı Pedinin zemin yüzeyine zarar vermeyeceğinden emin olmak için kullanmadan önce zemin üreticisinin talimatlarını kontrol edin. - MAYSHİNE Temelleri Keçe + Kauçuk Halı Pedi -.MAYSHİNE Keçe + Kauçuk halı pedi size günlük verir pleasure.It halıyı zemine sabitlerken, zeminin altında konfor ve yumuşaklık sağlar. carpet.In geçmişte, halının her adımda kaymayacağını umuyordunuz.Artık zemine güvenli bir şekilde yerleştirilebilir ve halı pedi tarafından sıkıca tutulabilir.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz