0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Chai Inspired Tea Sampler Kit-10 Bal Çubukları ile 40+ Porsiyon Chai Inspired Çay Çeşitleri. Çay Tadı İsteyenler için Mükemmel Bir Örnekleyici Hediye. En iyi Çay Hediyesi.

Chai Inspired Tea Sampler Kit-10 Bal Çubukları ile 40+ Porsiyon Chai Inspired Çay Çeşitleri. Çay Tadı İsteyenler için Mükemmel Bir Örnekleyici

₺ 86.97
Stokta

Malların

HEPSİ bir arada : Bu Chai'den ilham alan çay çeşitleri kutusu, çeşitli markalardan gelen her türlü chai çayını tek bir şişede keşfetmeniz için harika bir başlangıç kitidir box.No alışveriş yapmam lazım.CESUR ve BAHARATLI : Zencefilden kakule, tarçın, karanfil, karabiber, anason vb.Bu kutu, damağınızı tazelemenize ve içeriden sağlıklı bir denge sağlamanıza yardımcı olan tüm onurlu baharatları birleştirir.ÖZENLE seçilmiş : Tüm çaylar, kaliteye, sağlık yararlarına, lezzet profillerine ve popülerliklerine göre tanınmış büyük isim markalarından küratörlüğünü yapar.Bu kutuya sadece en iyi çay çeşitleri giriyor.HEDİYE vermek için MÜKEMMEL : Bu ürün çeşitliliği paketi, çay çaylarının tüm harika seçeneklerini ve güzel ambalajları içerir.Bu çay örnekleyici hediyesiyle yanlış gidemezsin.BÜYÜK DEĞER : Bu kutuda 40+ porsiyon çay (10 karışım, her birinin 4'ü) ve 10 adet saf yonca bal çubuğu bulunur, bu da aylarca sürebilir!.Lezzet Adı : Chai Inspired.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz