0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Reçeteleri Yazdırmak ve Sahtekarlığı Önlemek için DocuGard Premier Tıbbi Güvenlik Kağıdı, CMS Onaylı, 10 Güvenlik Özelliği, Lazer ve Mürekkep Püskürtmeli Kasa, Mavi, 8,5 x 11,24 lb., 500 Sayfa (04543)

Reçeteleri Yazdırmak ve Sahtekarlığı Önlemek için DocuGard Premier Tıbbi Güvenlik Kağıdı, CMS Onaylı, 10 Güvenlik Özelliği, Lazer ve

₺ 93.24
Stokta

Malların

NİHAİ sahtekarlık savaşçısı - Docugard'ın önde gelen mavi güvenlik belgesi, reçetelerinizin ve belgelerinizin tahrif edilememesini veya doğru bir şekilde çoğaltılamamasını sağlayan on katmanlı özelliğe sahiptir.DOCUGARD 04543 GÜVENLİK baskı kağıdı, ABD Federal CMS (Medicare ve Medicaid Merkezleri) yönergelerini karşılar ve aşar ve fotokopi ve tarayıcı teknolojisi gelişmeye devam ettiği ve tek başına hiçbir güvenlik özelliğinin %100 çalışmayacağı için yedi basılı ve üç gömülü güvenceye sahiptir.zaman.GÜVENLİK KAĞIT ÖZELLİKLERİ büyütülmüş, okunaksız kopyalandığında kopyalanan, ama; (“VOİD) gizli mesajı teknolojisi” göründüğünde sadece okunaklı bir baskı yapay bir filigran; mikro metin baskı İÇERİR. sildim zaman değişiklik gösteren mavi renkli bir arka plan; bazı çözücülere maruz kaldığında lekeler göründüğü kimyasal tepkime; tahvil bozuk para ile ovuşturdu zaman siyaha döner silme belirgin hale kağıt, para reaktif mürekkep metin basılı toner kilit kaplama; hem kopyalanan, ısıya duyarlı mürekkep ile basılmış ve kaybolur; ve RX sembolü ve güvenlik özellikleri listesi sadece bir arka ışık altında bakıldığında görülebilen floresan lifleri gömülü.DOCUGARD YÜKSEK GÜVENLİK belgesi çoğu eyalet düzenlemesiyle uyumludur ve e-reçete yazma yazılım platformlarıyla uyumludur.GÜVENLİ KAĞIDIMIZ, masaüstü ve yüksek hacimli üretim mürekkep püskürtmeli ve lazer cihazlarda sıkışmadan çalışmaktır.1964'ten beri birinci sınıf DOCUGARD KALİTESİ. ABD'de yerli kaynaklı kağıttan üretilmiştir. rayba başına 500 sayfa, 8. 5 x 11, mavi, 24 lb. , kolay açılan bir poli sargıda paketlenmiştir.Renk : Mavi / Boyut : 500 Sayfa | Stil : Premier, 10 Özellik.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz