0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Untyo palto askılık portmanto Mermer Şasi 8 Kanca Süper Kolay Montaj HİÇBİR Alet Gerekli Koridor / Entryway elbise askısı Standı, Takım Elbise, Aksesuar (Siyah)

Untyo palto askılık portmanto Mermer Şasi 8 Kanca Süper Kolay Montaj HİÇBİR Alet Gerekli Koridor / Entryway elbise askısı Standı, Takım

₺ 179.97
Stokta

Malların

MODERN MODERN mandallar 38” ila 66.5 " yüksekliğindedir, böylece küçükleriniz bile ceketlerini kendi başlarına asabilirler. ASSEMBLY MONTAJ Karmaşık montaj hakkında bir CİNCH - Rahatsız mı?Elbise askısı standı montajı kolaydır.Tek yapmanız gereken direği yuvarlak tabana tutturmak, ardından dalları vidalamak.Giysileriniz dakikalar içinde bu elbise askısına asılmaya hazır olacak. TREE AĞAÇ GİBİ SAĞLAM-Paslanmaz çelik borudan üretilen bu portmanto, ağaç gibi sağlamdır.Portmanto mermeri maksimum yük 88 lbs ve 11 lbs'ye kadar olan dallar.her biri, kıyafetleriniz ve şapkalarınız için istikrarlı bir ev sunuyor. ✔ Serbest Duran Portmanto-Untyo'nun bu serbest duran portmanto ile eşyalarınızı en yakın kanepeye atmayı bırakabilir ve kapıdan girdiğiniz anda evinize temiz ve taze bir görünüm kazandırmaya başlayabilirsiniz.Malzeme : Demir borular ve mermer.Kancalar : 8. Renk : Siyah.Bir Araya Getirmeniz Gerekiyor : Evet.Ürün Boyutu : Taban çapı 12.6 inç, yüksekliği 66.5 inç.Ürün Ağırlığı : 10.14 lb.Şık ve sağlam bağımsız portmanto, demir borular ve mermerden oluşmaktadır.Moda mermer, yuvarlak taban daha kararlı.Ağaç ve yer tasarrufu gibi sağlam.Malzeme : Demir borular ve mermer.Kancalar : 8 Color : Black Need Birleştirin : Evet Ürün Boyutu : 12.6 inç taban çapı 66.5 inç yüksekliğinde Ürün Ağırlığı : 10.14 lb. 1 x portmanto. 1 x Talimatları.Şık ve sağlam bağımsız portmanto, demir borular ve mermerden oluşmaktadır.Moda mermer, yuvarlak taban daha kararlı.Ağaç ve yer tasarrufu gibi sağlam.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz