0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Semper Paratus Dişli Hediyeler Erkekler için Yatay MOLLE Kılıfı Çok Amaçlı Programı Taktik Saklama çantası - (7x5.1x1.8 inç) - 1000D Naylon-Programı Kılıfı Kompakt EDC Bel Çantası Organizatör (Haki)

Semper Paratus Dişli Hediyeler Erkekler için Yatay MOLLE Kılıfı Çok Amaçlı Programı Taktik Saklama çantası - (7x5.1x1.8 inç) - 1000D

₺ 165.60
Stokta

Malların

✅ Bayılacaktır! - Herhangi bir kullanım için sağlam : Bu açık taktik küçük dişli açık hava eğlence, dağcılık, seyahat , yürüyüş, keşif, balıkçılık, bisiklet, avcılık, vb için kullanılabilir. System MOLLE Sistemi : Bu küçük yönetici çantası Molle'dir.Arka iki molle kayışı, taktik kemerinize, taktik yeleğinize, sırt çantalarınıza ekstra bir aksesuar olarak asmanız için uygundur.Ön molle sistemi, taktik kalemleri, küçük el fenerini vb.Döndürmek için mükemmeldir.edc dişli, edc kılıfı, molle aksesuarları, molle ekleri, molle kılıfı, taktik dişli. ▲ Specifications : Kese Boyutlar Yaklaşık : 7x5.1x1. 8 inç (L*W*D), sert yapılmış, dayanıklı ve hafif naylon, Yüksek kaliteli fermuar ve raptiye, anti-kazımak, aşınmaya dayanıklı, solmaz. Multı Multı-Purpose : Bu küçük EDC kılıfı, cep telefonu, anahtarlık, küçük GPS cihazı, tıbbi malzemeler, küçük aletler ve kolayca erişilebilen ve güçlendirilmiş molle bağlantı noktalarına ihtiyacınız olan her şeyi saklamak için mükemmeldir.Bir kompakt EDC taktik dişli MOLLE programı gadget saklama çantası çanta torbalar organizatör. Guaranteed Memnuniyet Garantisi : ABD Satıcısı-Semper Paratus Gear, tüm yüksek kaliteli ürünlerimizin arkasındadır. Bugün sepetinize ekleyin ve bunların neden en sevdiğiniz MOLLE aksesuarlarından biri olacağını görün.Erkekler taktik MOLLE torbalar, günlük yaşam İçin Semper Paratus Vites Hediyeler, erkekler için sırt çantası accessory Any vesilesiyle Hediyeler açık uygun EDC çantası, moda ve pratik Taktik Dişli - doğum günü, mezuniyet, tatil✅ herhangi bir kullanım için Sağlam : Bu açık taktik küçük dişli açık eğlence, dağcılık, Seyahat , yürüyüş, yolculuk, Balık tutma, bisiklet, avcılık, vb için kullanılabilir. Materials Malzemeler : sert ve dayanıklı 1000 D Naylon yapılmış, Yüksek kaliteli fermuar ve raptiye, anti-kazımak, aşınmaya dayanıklı. pose Multıpurpose : Moda stil taktik yamalarınız için MOLLE tasarımı.Taktik EDC çantanız herhangi bir MOLLE sistem sırt çantası, kemer, taktik yelek, taktik sırt çantaları veya yürüyüş sırt çantalarına takılır. Application Uygulama : Taktik eki askeri çanta ile büyük uygulama için açık avcılık, yürüyüş, kamp, seyahat, veya küçük el çantası/taşıma çantası/aracı cep günlük kullanım için.✅ Kalmak düzenledi. Convenient Kullanışlı : Büyük kapasiteli EDC kılıfı, cep telefonu, anahtarlık, GPS cihazı, dijital kameralar, tıbbi malzemeler, küçük aletler ve kolayca erişilebilen ve Güçlendirilmiş MOLLE bağlantı noktalarına ihtiyacınız olan her şeyi saklamak için mükemmeldir.Dış Kanca.Döngü herhangi bir velcro Bayrak Yaması ile çalışır.today Bugün sepetinize ekleyin ve bunların neden en sevdiğiniz dış mekan aksesuarlarından biri olacağını görün.Uygun için : - genel amaçlı molle kılıfı-küçük askeri kılıfı-molle saklama çantası-kılıfı fermuar molle-küçük dişli torbalar-fermuarlı molle kılıfı.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz