0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
LATEEFAH Pop Up Golf Yonga Net Kapalı Açık Golf Net Katlanabilir Golf Aksesuarları Golf Hedef Net - Doğruluk ve Salıncak için Uygulama ile 12 Eğitim Topları ve Bir İsabet Paspaslar.

LATEEFAH Pop Up Golf Yonga Net Kapalı Açık Golf Net Katlanabilir Golf Aksesuarları Golf Hedef Net - Doğruluk ve Salıncak için Uygulama

₺ 89.67
Stokta

Malların

Quality Her Şeyden Önce Kalite net : Lateefah golf yonga ağı, süper güçlü 300 D tuval, 170g / yarda polyester örgü ve 11mm fiber direkleri benimser, bu da her türlü şiddetli hava ve ağır kullanımla başa çıkabilmesini sağlar.Sağlam aşınma direnci ve yırtılma direnci polyester golf ağı 1000'den fazla kez katlanabilir ve binlerce golf topu çekimine dayanabilir.Hafif, Dayanıklı, katlanması ve saklanması kolaydır. Gift Perfect Hedıye Gift : Bu set içerir : bir golf yonga net, bir taşıma çantası, bir İkiz-Çim isabet mat, 12 Pu golf topları, 3 zemin çivi ve bir Kauçuk Tee.Golf severler için mükemmel bir hediye seçimi. Begin Saniyeler içinde Başlayın seconds : Saniyeler içinde toplanın!Golf yonga ağımız anında açılır tasarım kullanır, böylece alet kullanmadan saniyeler içinde kurabilirsiniz.Golf seviyenizi ve topa vurma becerilerinizi geliştirmek için zamandan ve paradan tasarruf edin. ♦ Kapalı veya Açık ve Depolama♦ : Açık boyutu : 32 inç * 26.5 inç * 23 inç.Güvenli bir ortamda hem iç hem de dış mekan kullanımı için harika!Tüm golf aksesuarları kolay saklama ve taşıma için bir taşıma çantasında saklanabilir.Hafif, Katlanabilir ve Taşınabilir. Customer Müşteri tanrıdır-mükemmel hizmet PROBLEM : 24 SAAT SORUNU çözün!Golf yonga ağı ile ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, sorunu 24 saat içinde çözeceğiz, bir incelemeden ayrılmadan ÖNCE bize mesaj gönderin.%0 kusurlu oranı garanti edemeyiz, ancak %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.Her yaş için mükemmel golf yonga ağı.Komple Golf Eğitim Yardımları Uygulama Ağları Seti dahil her şeyi u need.No ayrı olarak satın almanız gerekir. 1* Yonga net. 1 * İkiz-Çim isabet mat. 12 * Pratik Pu golf topları. 1 * Golf Kauçuk Tee. 3 * Zemin çivileri. 1 * Taşıma çantası.Özellikler : .Her yaş için mükemmel golf yonga ağı.Komple Golf Eğitim Yardımları Uygulama Ağları Seti dahil her şeyi u need.No ayrı olarak satın almanız gerekir.Paket içerir : . 1 * Yonga ağı1 * İkiz Çim vuruş mat12 * Pratik Pu golf topları1 * Golf Kauçuk Tee3 * Zemin çivileri1 * Taşıma çantası.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz