0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Wapodeaı 3 adet Elektrik Bandı, Premium Siyah Elektrik Bandı, Alev Geciktirici Kapalı Açık Yüksek Sıcaklık Dayanımı Elektrik Bandı, 0.62 in X 50 ft.

Wapodeaı 3 adet Elektrik Bandı, Premium Siyah Elektrik Bandı, Alev Geciktirici Kapalı Açık Yüksek Sıcaklık Dayanımı Elektrik Bandı, 0.62

₺ 112.50
Stokta

Malların

【ÜRÜN BOYUTU】 Her rulo beyaz maskeleme bandı 50 ft uzunluğunda ve 0.62 inç genişliğindedir. 【GENİŞ kullanım yelpazesi】Elektrikli siyah bant, eklenmiş teller, tel demetleme, kablo yalıtımı, devreler ve birbirine yapıştırmak veya yalıtmak istediğiniz her şey dahil olmak üzere tüm kablolama projeleri ve onarımları için idealdir. 【PVC BORU ÇEKİRDEĞİ】 Elektrik Bandı, güçlü ve dayanıklı olan boru çekirdeği olarak yüksek kaliteli PVC kullanır. 【GENİŞ kullanım yelpazesi】Elektrikli siyah bant, eklenmiş teller, tel demetleme, kablo yalıtımı, devreler ve birbirine yapıştırmak veya yalıtmak istediğiniz her şey dahil olmak üzere tüm kablolama projeleri ve onarımları için idealdir. 【%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ】 Satın alma işleminizden memnun değilseniz, size içtenlikle %100 tatmin edici bir çözüm sunuyoruz.Wapodeaı, tüketicilere birinci sınıf ve dayanıklı ev ürünleri sunmayı taahhüt etmiştir.Günlük kullanımın dayanıklılığını sağlamak için her malzeme özenle seçilir.Her detay, kalitenin peşinde olduğumuzu yansıtır.Kaliteli ithal PVC ve yapıştırıcı yapılmış bu siyah elektrik bandı mükemmel yalıtım, alev geciktirici, hava direnci vardır, profesyonel elektrikçiler ve diğer tüketiciler için tercih edilen bir yalıtım aracı haline getiriyor.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz