0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
BEYOND BREEZE Premium 9 İkiz Pencere Fanı 2 Vitesli Geri Dönüşümlü Hava Akımı Kanatları, Genişletilebilir, Manuel Kontroller (Min. 22.3 Maks. 34.3)

BEYOND BREEZE Premium 9 İkiz Pencere Fanı 2 Vitesli Geri Dönüşümlü Hava Akımı Kanatları, Genişletilebilir, Manuel Kontroller (Min. 22.3

₺ 253.50
Stokta

Malların

【2 Hız Ayarı】Yüksek hızlı Çift geri dönüşümlü hava akımı pencere fanımız, düşük ve yüksek 2 hız ayarına sahiptir.Konfor hız seviyenizi kolaylıkla seçin. 【Reversible Hava Akımı Function】 Featuring bir manuel ters seçeneği, 9 " Çift bıçak geri dönüşümlü pencere fan ile dayanıklı ve güçlü motorlar, hangi izin iki hayranları için aynı anda emme taze hava veya egzoz bayat hava. 【Genişletilebilir Yan Paneller】 Çift pencere fanımız, her iki tarafta 6 inç daha genişleyebilen dahili çift genişletilebilir yan panelleri ile herhangi bir pencereye kolayca sığar. 【Çıkarılabilir ve Taşınabilir】 Bu fan iki çıkarılabilir ayak içerir, böylece yer vantilatörü olarak da kullanılabilir.Dahili tutamak, bu ikiz fanı odalar arasında taşımak için daha uygun hale getirir. 【Çift Asılı ve Sürgülü Pencereler için Tasarlanmıştır】 Evinizde veya dairenizde çift asılı pencere, sürgülü pencere veya sürgülü pencere varsa, yeni hava sirkülatör fanınız için ideal bir yer oluştururlar.6 “turbo bıçakları ile bu güçlü çift fan, evinizi, yurt odanızı veya ofisinizi bu sıcak yaz günlerinde serinletecek!.Bu 2021'in en yeni 9 inç BEYOND BREEZE ikiz pencere fanı, sıcak havalarda iyi arkadaşınız olacak.İki hız ayarı ile soğutmanızı kolayca barındırabilir needs.It kompakt, sessiz, uygun fiyatlı ve parlak beyaz kaplama herhangi bir ev tarzına uyacaktır.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz