0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Wapodeaı 3 adet Elektrik Bandı, Profesyonel Beyaz Elektrik Bandı, Alev Geciktirici Kapalı Açık Yüksek Sıcaklık Dayanımı Elektrik Bandı, 0.62 in X 50 ft.

Wapodeaı 3 adet Elektrik Bandı, Profesyonel Beyaz Elektrik Bandı, Alev Geciktirici Kapalı Açık Yüksek Sıcaklık Dayanımı Elektrik Bandı,

₺ 17.64
Stokta

Malların

【GENİŞ kullanım yelpazesi】Elektrikli beyaz bant, eklenmiş teller, tel demetleme, kablo yalıtımı, devreler ve birbirine yapıştırmak veya yalıtmak istediğiniz her şey dahil olmak üzere tüm kablolama projeleri ve onarımları için idealdir. 【PROFESYONEL PERFORMANS】 Profesyonel beyaz koli bandı, iyi yapışır ve mükemmel esneklik, su geçirmez, alev geciktirici ve elektrik yalıtımı, kaliteli beyaz koli bandı ile iyi sızdırmazlık sağlar. 【ÜRÜN BOYUTU】 Her rulo beyaz Elektrik bandı 50 ft uzunluğunda ve 0.62 inç genişliğindedir. 【GÜÇLÜ DAYANIKLILIK】 Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak için profesyonel, kaliteli dayanıklılık tarafından üretilmiştir, daha emin kullanmanıza izin verir. 【PVC BORU ÇEKİRDEĞİ】 Elektrikli Beyaz, güçlü ve dayanıklı olan boru çekirdeği olarak yüksek kaliteli PVC kullanır.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz