0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
LUNSY güneş çit ışıkları açık, LED güverte ışıkları su geçirmez otomatik dekoratif duvar aydınlatma için güverte, veranda, Yard, yolu ve Driveway(4 Paket)

LUNSY güneş çit ışıkları açık, LED güverte ışıkları su geçirmez otomatik dekoratif duvar aydınlatma için güverte, veranda, Yard, yolu

₺ 89.97
Stokta

Malların

【Benzersiz tasarım】 Güneş merdiven ışıkları oldukça benzersiz desenler oluşturur, ortam parıltısı alanı sakinlik ve güzellikle doldurur, bahçeniz için güzel bir peyzaj aksesuarı olabilir. 【Kurulumu kolay】Güneş dekoratif lambasını takmak için vidaları ve genleşme vidalarını kullanın veya ürünü güneşli yüzeye yapıştırmak için çift taraflı (dahil olmayan) yapıştırıcı satın alın. 【Otomatik Çalışma】 Çit ışıkları, gün boyunca güneşte otomatik olarak şarj olan ve geceleri çalışan güneş tarafından desteklenmektedir.Anahtarı açın ve gündüz 4-6 saat şarj edin ve akşamları 8-10 saat aydınlatma sağlayın. 【Güvenlik ve Çevre Dostu】 Güneş paneli ile güneş enerjisi ve 1.2 V/ 600m Ah şarj edilebilir Ni-MH pil ile ekstra elektrik gerekmez.IP65 Su geçirmez ve hava direnci uzun ömürlü performans sağlamak için. 【Yaygın Uygulama】 Güneş duvar lambası bahçelerin, avluların ve bahçelerin dekorasyonu için uygundur.walkways.It ayrıca Noel, Cadılar Bayramı, düğün ve doğum günü partileri için iyi bir atmosfer sağlayabilir. 4 × Güneş çit ışığı. 4 × Vidalar. 4 × Çapalar. 1 × Kullanım Kılavuzu. 4 × Güneş Çit Işığı4 × Vidalar4 × Ankrajlar1 × Kullanım Kılavuzu.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz