0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
2021 Katlanabilir Eşik Su Barajı-Banyo Su Durdurucu Sel Silikon Duş Bariyeri Kuru Ve ıslak Ayırma Katlanabilir Duş Eşiği (66 İnç)

2021 Katlanabilir Eşik Su Barajı-Banyo Su Durdurucu Sel Silikon Duş Bariyeri Kuru Ve ıslak Ayırma Katlanabilir Duş Eşiği (66 İnç)

₺ 176.97
Stokta

Malların

[GELİŞMİŞ MALZEMELER] : Eşik veya su engelleme tabakası silikon kauçuktan yapılmıştır, kalitesi yumuşak ve katlanabilir, istediğiniz boyuta göre çeşitli şekiller tasarlayabilirsiniz. [BARAJ BOYUTU] : Ürün 39 inç, 66 inç, 72 inç ebatlarında mevcuttur, temel olarak tüm banyolar ve mutfaklar için uygundur, eşik yüksekliği 1.96 inçtir, bu da suyu etkili bir şekilde engelleyebilir. [ÇOK AMAÇLI KULLANIM] : banyo, mutfak ve Yatak Odası eşikleri iyi bir koruma sağlar, su girişi endişe, su taşması, korozyon direnci, yüksek sıcaklık dayanımı, ses yalıtımı, su geçirmez ve toz önlemek, ve zemin kuru tutmak gerek, ve kış mühür kapılar için kullanılabilir.Eşik, mutfağınızı ve banyonuzu kuru tutar ve çeşitli kullanımlar ihtiyaçlarınıza bağlıdır. [KURULUMU KOLAY] : önceden uygulanmış yapışkan bant ile birlikte gelir.Sadece uzunluğu ölçmeniz, yüzeyi temizlemeniz ve kurutmanız, yerine sıkıca bastırmanız gerekir.Suya temas etmeden birkaç saat kurumasını bekleyin.Küvet için duş sıçrama koruması, gereksinimleri tamamlamak için keyfi olarak bükülebilir. 3 sağladığımız satış sonrası hizmet [%100] : -garanti ay ve sorularınız için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.Sebepsiz iade hizmeti sözü veriyoruz.Nihai felsefemiz, müşterilere iyi bir alışveriş deneyimi sunmaktır.Alışveriş için teşekkürler!.Renk : 66 İnç.

Karakterislikler

Malzeme:
Silgi
ambalaj listesi:
1 * Su bariyeri eşiği :
Not:
Ürünün alt kısmında bir bağlayıcı vardır. :

Ayrıca beğenebilirsiniz