0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
TEKİTSFUN Banyo Aksesuarları Seti 6 Adet Plastik Banyo Aksesuarları Diş Fırçası Tutucu, Durulama Kabı, Sabunluk, El Dezenfektanı Şişesi, Çöp Kutusu, Tutuculu Tuvalet Fırçası (Kahverengi)

TEKİTSFUN Banyo Aksesuarları Seti 6 Adet Plastik Banyo Aksesuarları Diş Fırçası Tutucu, Durulama Kabı, Sabunluk, El Dezenfektanı Şişesi,

₺ 74.91
Stokta

Malların

Banyo Aksesuarları Seti : farklı ihtiyaçları karşılamak için diş fırçası tutacağı, durulama kabı, sabunluk, el dezenfektanı şişesi, çöp kutusu ve tutuculu tuvalet fırçası dahil olmak üzere 6 adet banyo aksesuarı içeren bir set. 2.Montajı ve Sökülmesi Kolaydır : montajı süper kolaydır, bir dakika içinde yapılır, ayrıca sökülebilir, özellikle diş fırçası tutucusu ve el dezenfektanı durulamaya demonte edilir, daha sonra tamamen 3 durulama kabı. 3.Temizlemesi kolay : yüksek kaliteli plastikten yapılmış, kullanımı dayanıklı ve süper kolay temizlenebilir. 4.Çeşitli Renkler : 9 renk seçeneği, siyah, beyaz, nane yeşili, kırmızı, turuncu, sarı, elma yeşili, mavi ve mor, banyonuz için tatlı evinizin dekorasyon stiline uyacak en uygun rengi seçebilirsiniz. 5.Geniş Kullanım Alanları : ev, banyo, yurt, otel, daire, çamaşır odası, bodrum, RV ve etc.No aileniz ve arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz için olsun, bu set mükemmel bir hediye.Renk : Kahverengi.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz