0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Çocuklar için Saha Günü Atlama İpi-Klasik-Ayarlanabilir-Dayanıklı-Hafif-Parçalı-Atlama, Fitness ve Beden Eğitimi için Mükemmel (Sarı)

Çocuklar için Saha Günü Atlama İpi-Klasik-Ayarlanabilir-Dayanıklı-Hafif-Parçalı-Atlama, Fitness ve Beden Eğitimi için Mükemmel (Sarı)

₺ 65.10
Stokta

Malların

????OUTSİDE EXERCİSE & FUN-Ailenizi aktif, eğlendiren ve dışarıda tutmak için ekransız bir etkinlik. ????KLASİK BONCUKLAR NOSTALJİK "TIKLAMA" sesi sağlar-Sağlam, uzun ömürlü örgülü naylon kordonun üzerinde 1 inç (2,5 cm) plastik parçalı boncuklara sahiptir.Boncuklar kırılmaya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. ????KLASİK BONCUKLAR NOSTALJİK "TIKLAMA" sesi sağlar-Sağlam, uzun ömürlü örgülü naylon kordonun üzerinde 1 inç (2,5 cm) plastik parçalı boncuklara sahiptir.Boncuklar kırılmaya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. ????RAHAT KULPLAR-Kulp tasarımı, tüm el boyutları için rahat ve güvenli kaymaz tutuş sağlar.Kapalı ve açık rekreasyon, girinti, araba yolu için harika. ????AYARLANABİLİR-Sapın içinde bir düğüm var.Sapın içindeki düğümü çözün, istenen sayıda boncuk kaydırın, ipi istenen uzunluğa kısaltmak için yeni düğümü sıkın.Orijinal can sıkıntısı-buster, Field Day Jump Rope ile aktif kalın, eğlenin ve dışarıda kalın.Dayanıklı, poli-eythelene boncuklar, sizi 1988 Saha Günü zaferine geri götüren nostaljik “tıklama” sesini sağlar. 9 ft Uzunluğunda.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz