0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Uzun Oturma için VEOAY Jel Koltuk Minderi-Ofis Koltuğu, Oyun Koltuğu,Araba, Tekerlekli Sandalye, Meditasyon için Ağrıyı Hafifletmek için Kaymaz Yıkanmış Kapaklı Çift Kalın Yumurta Petek Koltuk Pedi 17(Gri)

Uzun Oturma için VEOAY Jel Koltuk Minderi-Ofis Koltuğu, Oyun Koltuğu,Araba, Tekerlekli Sandalye, Meditasyon için Ağrıyı Hafifletmek için

₺ 80.64
Stokta

Malların

Çift kalın Petek ızgaralar aşağıda Petek Tasarım Resmini Boyutu : 17" L x 15 "W x 1.5 "H en son jel koltuk minderi tasarım,500'den fazla dengeli basınç ve esnek Petek ızgaralar,yumuşak ve kaybetme destek kuvvet olmadan benimser.Uzun oturmuş,etkili bir rahatlama backpain,hippain,tailbone ağrı için harika bir seçim olacaktır. 【Cool & Breathable】 The jel yastık Petek yapısı ile gel, büyük ölçüde kalça ve sandalye koltuk minderi arasındaki ısı transferini azaltır, hava dolaşımını artırır ve serin tutmak. 【Temizlemesi Kolay】 Çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir fermuarlı bir kapakla paketlenmiş bu ofis koltuğu koltuk minderi, Sandalye minderini temizlemeniz için uygundur. 【Yaygın Uygulama】 Kaymaz sandalye yastıkları bilgisayar koltuğu,ofis koltuğu,araba koltuğu,yemek sandalyesi,ahşap sandalye,kamyon koltuğu veya recliner için uygundur.Sandalye koltuk yastıkları aileniz ve arkadaşlarınız için kalp ısınma hediyeler olacak. 【Kalite Garantisi】 %100 memnun değilseniz 30 gün iade garantisi, soru sorulmadı!.Bacak desteği.Kalça desteği.Özel destek.Kuyruk desteği.Bacak desteğiip desteğiözel destekkuyruk desteği.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz