0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
SHLOYİRE Bebek Arabası Çıngırak Oyuncak, Yumuşak Bebek Çıngırak Oyuncaklar, Asılı Çıngırak Klip Araba Koltuğu ve Bebekler için Bebek Arabası, duyusal Peluş Hayvan Oyuncaklar için Yenidoğan Bebek Kız ve Erkek (5 Adet)

SHLOYİRE Bebek Arabası Çıngırak Oyuncak, Yumuşak Bebek Çıngırak Oyuncaklar, Asılı Çıngırak Klip Araba Koltuğu ve Bebekler için Bebek

₺ 59.85
Stokta

Malların

CUTE SEVİMLİ : Sevimli hayvanlar ve parlak renkler, bebeğin hayvanların,renklerin ve sesin tanınmasını geliştirmesine, dikkatlerini çekmesine yardımcı olur. SAFT SAFT : Bu yumuşak oyuncaklar yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir ve ASTM testinden geçmiştir F963.It bebeğin oynaması güvenli. USE KULLANIMI : Üstte bir C klipsi olan asılı çıngıraklı oyuncaklar, araba koltuklarından, bebek arabalarından ve yataklardan asılması veya çıkarılması kolaydır.İlk kullanımdan önce yıkamak daha iyi olacaktır. SOUND SES : Yenidoğan Bebek Arabası oyuncağı sallanırken yumuşak sesler çıkarır ve ebeveynlerin bebeklerle oynamasına yardımcı olur.Bebeğinizin duyusal uyarımını, görme ve işitme gelişimini geliştirin. ♫ HEDİYE : yeni doğmuş bebek erkek veya kız, Çocuk Bayramı / Bebek serpin / Sıp & See hediye / yeni Doğan bebek hediye / Bebek duş / Paskalya / Cadılar Bayramı / Şükran Günü / Noel / Tatil hediye / Vaftiz hediyesi / Yeni Yıl hediyesi için mükemmel bir oyuncak hediye için harika bir hediye.Stil : 5 Adet.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz