0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
YIXXI Pasaport ve Aşı kart Tutucu Combo PU Deri Rfıd Engelleme Pasaport Tutucu Aşı Kart Yuvası ile seyahat cüzdanları Koruyucu Kapak için Erkek Kadın Aile (Glitter Gül Altın)

YIXXI Pasaport ve Aşı kart Tutucu Combo PU Deri Rfıd Engelleme Pasaport Tutucu Aşı Kart Yuvası ile seyahat cüzdanları Koruyucu Kapak

₺ 32.97
Stokta

Malların

◆ 【Boyut / Malzeme】5.7 "x 4.1" (U x G) ,Pasaport Kılıfı depolama özelliklerine uyacak kadar büyüktür.PU deriden yapılmış, yumuşak ve rahattır, Ayrıca su geçirmez ve temizlenmesi kolaydır. ◆ 【RFID Engelleme】İçinde RFID engelleme kalkanı malzemesi bulunan pasaport kapağı,Tüm önemli kartları içeride tutmak kişisel hesap bilgilerinin açıklanmasını önlemeye yardımcı olur. Elastic【Elastik Kayış Tasarımı】 Elastik kayış pasaport cüzdanını sıkıca kapatır ,çantanızda açılmaz .pasaport / Aşı / kredi kartlarınızı, hava biletinizi daha güvenli tutun, asla kaybetme konusunda endişelenmeyin. ✔ 【Belgeyi Hızlı Bir Şekilde Göster】 Pasaport ve aşı kartı sahibi için 2'si 1 arada özel tasarım ,yetkililere göstermeniz gerektiğinde belgenizi hızlı bir şekilde kaldırmanızı sağlar. 【Büyük Kapasite】Pasaport Seyahat Çantası ekstra yuvalara sahiptir, sadece pasaport aşı kartlarını değil aynı zamanda biniş kartı, kredi kartı, kimlik kartı, bilet, para, SIM kart , kalem vb.Renk : Glitter Gül Altın.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz