0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Damla PEDİ-Buzdolabı Su Tepsisi için Damla Tutucu, Buz ve Su Sebili Tavasını Dökülmelere, Mineral Birikmesine ve Su Sıçramasına Karşı Korur (2 paket, Gri) (Dikdörtgen)

Damla PEDİ-Buzdolabı Su Tepsisi için Damla Tutucu, Buz ve Su Sebili Tavasını Dökülmelere, Mineral Birikmesine ve Su Sıçramasına Karşı

₺ 81.00
Stokta

Malların

????Süper Emici-Su dağıtıcısından fazla su damlacıklarını kolayca yakalamak ve emmek için 4x ağırlığa kadar emer. ????Mineral Birikimi Yok-Damlama tepsisindeki fazla sert su, buz dağıtıcı tepsisinde kalsiyum ve mineral birikintilerine yol açacaktır.Damlama Pedi, damlama tavasında fazla su birikmesini önler. ????Uzun Ömürlü ve Tekrar Kullanılabilir-Mikrofiber tabaka ve iç sünger yıkanabilir ve havada kurutulabilir. ????Çoğu Buzdolabı Damlama Tepsisine uyar-Yarı dairesel ve Dikdörtgen tasarım arasında, Damlama Pedi çok çeşitli damlama tepsilerine uyacak şekilde boyutlandırılmıştır. ????Ince ve Hafif Tasarım - Süper Emici köpük ve mikrofiber katmanlar basit ve gizli bir görünüm sağlar.Stil Adı : Dikdörtgen.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz