0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Keurig Bira Üreticileri için Tek Kullanımlık Kağıt Kahve Filtreleri Tek Servis 1.0 ve 2.0, Tüm Markalar K Bardakları ve Yeniden Kullanılabilir K Bardak Filtresi (300 Sayısı) ile uyumludur.

Keurig Bira Üreticileri için Tek Kullanımlık Kağıt Kahve Filtreleri Tek Servis 1.0 ve 2.0, Tüm Markalar K Bardakları ve Yeniden Kullanılabilir

₺ 44.97
Stokta

Malların

【Yüksek Kaliteli Filtre Kağıdı】 Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış Irmıdı filtreleri.Daha iyi akışa izin vermek için daha ince.Yırtılması kolay olmayan yüksek basınca dayanır, bu nedenle patlama olmaz.Sizin için daha yumuşak ve tatmin edici bir fincan kahve yaratmak. 【Daha güvenli ve Daha Sağlıklı】 Tam otomatik temiz üretim ortamı, hayır contaminants.No ağartıcı, zararlı kimyasal kalıntı yok.Daha güvenli.Tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve çevre dostudur. 【Tüm Kcup'lar için Mükemmel Uyum】Pro Mael,Parti Pazarlıkları, Solofill, EZ-Cup, K-Cup, Eko Brew, Basit Bardaklar vb.Gibi k-cup yeniden kullanılabilir kahve filtresi için uygundur.Keurig Bira 1.0 ve 2.0 tek porsiyon için Aply. 【Kolay Temizleme】 Karışıklık yok, hayır sediments.No filtre ağını siltleyin, tek kullanımlık filtreyi çıkarın ve atın.zaman kazanmak,para kazanmak. 【Etkili Filtrasyon】 Doğal yağların çoğunu, Zengin ve pürüzsüz kahve aromasını ve aromasını yakalar.Harika gününüz için mükemmel bir kahve oluşturun.Irmıdı tek kullanımlık kahve filtreleri, Almanya'dan yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir.Daha ince, daha iyi akmaya devam et.Ancak yüksek basınca dayanır, patlama olmaz, kolayca yırtılamaz.Taze bir bardak demledikten sonra şeklini koruyun ve karışıklık yaratmayın. coffee.No kahve kapsülünüzü kullanımlar arasında yıkamanız gerekir.Yoğun yaşamınızda daha fazla kolaylık sağlayın.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz