0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
BHU Keto Isırıkları - 1g Net Karbonhidrat, 1g Şeker - Temiz, Glutensiz Malzemelerle Yapılan Organik Keto Atıştırması-Torba başına 6 Ayrı Ayrı Sarılmış Atıştırmalık, 2 Torba (Fıstık Ezmeli Çikolatalı Kurabiye Hamuru)

BHU Keto Isırıkları - 1g Net Karbonhidrat, 1g Şeker - Temiz, Glutensiz Malzemelerle Yapılan Organik Keto Atıştırması-Torba başına 6 Ayrı

₺ 65.97
Stokta

Malların

???????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????? ???????????????????????? ???????????????????? : Kremalı ev yapımı fıstık ezmesi ve özel çikolata parçaları nefis, kremalı kurabiye hamuru hamuruna döndü.Bir fıstık ezmesi kabına ısırmayı hayal edin ama sağlıklıdır!Bir ısırık al ve ağzında eridiğini hisset. ???????????????? ???????????? ???????? ???????????????? ???????????????????????? : Mükemmel ketojenik diyet makroları (6g lif, 7g protein, 1g net karbonhidrat, 1g şeker) ile formüle edilen bu ayrı ayrı sarılmış atıştırmalıklar, isteklerinizi yakala ve git rahatlığıyla evcilleştirmenize yardımcı olmak için bitki bazlı protein ve enerji artırıcı MCT yağı kullanır. ???????????? ???????????????????? : Antioksidanlar ve vitaminlerle dolu olduğu için tatlandırıcı olarak düşük glisemik keşiş meyvesi kullanıyoruz.Keto ısırıklarımızda şeker kamışı, şeker alkolü, Stevia veya gazlanmaya veya şişkinliğe neden olabilecek başka yapay tatlandırıcılar yoktur. ???????????????????????????? ???????????????????????????????????????????? : Bu güç dolu atıştırmalıklar, vegan, GDO içermeyen ve tahıl, glüten ve süt içermeyen temiz, organik sertifikalı malzemelerle yapılır.Size içerik etiketimizi göstermekten gurur duyuyoruz!. ???????????????????????????? ???????????????????? ???????????????????????????? : Açlığınızı frenlemeniz, bir özlemi gidermeniz veya makrolarınızla tanışmanız gerekip gerekmediğine bakılmaksızın, daha iyi sağlık yolunda size yardımcı olmak için temiz ve besleyici malzemelerden hazırlanmış çok çeşitli kremsi ve lezzetli keto ürünlerine sahibiz.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz