0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
NexiGo kablosuz Denetleyicisi için Anahtarı / Anahtarı Lite / OLED, Bluetooth Kontrolörleri için Nintendo Anahtarı ile Titreşim, Hareket, Turbo ve led ışık (kozmik Bulutsusu)

NexiGo kablosuz Denetleyicisi için Anahtarı / Anahtarı Lite / OLED, Bluetooth Kontrolörleri için Nintendo Anahtarı ile Titreşim, Hareket,

₺ 119.97
Stokta

Malların

【Çift Motorlar ve Altı Eksenli Jiroskop】 Nintendo Switch için Nexi Go Kablosuz Pro Denetleyicisi, size mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmak için çift dokunsal geri besleme motorları ve altı eksenli jiroskopik sensörlerle birlikte gelir. 【LED Göstergesi】 Bu kontrolör, joysticklerin etrafındaki LED etkinlik göstergesi halkaları ile tasarlanmıştır.Kablosuz denetleyici bağlandığında ve etkin olduğunda, LED göstergeleri etkinleştirilecek ve joystick'leri kullanırken yanıp sönmeye devam edecektir. 【Hızlı Şarj】 Hızlı şarj özelliği ile, bu kontrolör yaklaşık iki ila üç saat içinde tamamen şarj edilebilir ve pil on saate kadar oyun sürecektir. 【Bluetooth Bağlantısı】 Bluetooth bağlantısı üzerinden Anahtarla kolayca eşleştirilir.Sadece ilk kez tel ile eşleştirmeniz gerekir ve o andan itibaren kablosuz olarak kullanılabilir. 【Rahat Kaymaz Tasarım】 Rahat bir dokuya ve kaymaz kulplara sahip ABS malzemeden yapılmış ergonomik tasarım, ellerdeki stres ve yorgunluğu azaltmaya yardımcı olacaktır.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz