0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Hat Lideri Duvara Monte Şarj İstasyonu / Kilitleme Güvenlik Kabini 12 Cihazı Şarj Eder/Tabletler ve Chromebook'larla Uyumludur | Okullar, Ofisler, Sağlık Tesisleri ve Daha Fazlası için Mükemmeldir! 35 (ilk hedef x) (Gri)

Hat Lideri Duvara Monte Şarj İstasyonu / Kilitleme Güvenlik Kabini 12 Cihazı Şarj Eder/Tabletler ve Chromebook'larla Uyumludur | Okullar,

₺ 1079.97
Stokta

Malların

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz.12 CİHAZI ŞARJ EDER : Cihazlarınızı düzenli ve şarjlı tutun.Kabinin eğimli bölücüleri, tabletler ve Chromebook'lar gibi 12'ye kadar küçük mobil cihaza kolay erişim sağlarken, iç dikey güç şeridi onları tam şarjlı tutar.UL GÜVENLİK SERTİFİKALI : Bu duvara monte şarj kabini, 12 yastıklı şarj yuvası ve gün boyu güvenli şarj için aşırı gerilim korumalı dahili UL güvenlik sertifikalı güç şeridi içerir.DAYANIKLI KİLİTLEME kabini : Dayanıklı çelik konstrüksiyonu ve ön kapı kilidi ile Hat Lideri şarj istasyonu, cihazlarınızın korumalı ve güvenli kalmasını sağlar.  YERDEN TASARRUF : Sadece 7” derinlikte, bu duvara monte dolap, cihazlarınızı zemin alanından ödün vermeden sorunsuz bir şekilde saklar.Ve dağınık kabloları elveda öpücüğü verebilirsiniz-dahili güç bölmesi, uygun kablo yönetimi için kanca ve halka bağlantı elemanlarına sahiptir.  MONTAJ GEREKTİRMEZ : Sizin için tüm zor işleri yaptık!Bu şarj kabini tamamen monte edilmiş olarak gelir ve kolay kurulum için alçıpan montaj donanımı içerir.Genel Boyutlar : 20.75 "G x 7" D x 25 " H. Yuva Boyutları : 13.25”G x 1.2”D x 8.8”H. Maksimum Ağırlık Kapasitesi : 60 lbs. (Eşit Olarak Dağıtılmış).Ağırlık : 51 lbs.Dolabı kilitlemek için iki Anahtar içerir.12 Cihaz Şarj Yuvası içerir.10 Ft içerir.Güç Kablosu. * UL ve c UL Listelenen 12 Çıkışlı 120 V/15 A Dikey Güç Şeridi içerir.Okullar, kütüphaneler, ofisler, sağlık tesisleri ve daha fazlası için ideal şarj çözümü olan Hat Lideri Duvara Monte Şarj İstasyonu ile cihazlarınızı güvende ve güvende tutun!.Kapı kilitleme sağlar elektronik şarj zaman korumalı kalmak iken eğilir yerleştirme bölücüler ve iç güç şeridi ile, bu dolap aynı anda 12 cihazlar güçler.Sadece 7" derin yerinde, bu şarj istasyonu, kolayca duvara monte edilir, taban alanı boşaltarak & Chromebooks ve tabletleri rahatça ulaşabilecekleri bir yerde tutmak.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz