0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Alfa Kahvesi - Charlie Sörf Yapmaz-16 oz. Premium Gurme Zanaat Kona Karışımı Bütün Fasulye Kahvesi / Veteran Sahibi-Özel Küçük Parti Kavrulmuş Kahve / %100 Arabica Fasulyesi (Orta Kızartma)

Alfa Kahvesi - Charlie Sörf Yapmaz-16 oz. Premium Gurme Zanaat Kona Karışımı Bütün Fasulye Kahvesi / Veteran Sahibi-Özel Küçük Parti

₺ 116.25
Stokta

Malların

KIZARTMA VE KAYNAK : Orta, Kona, Pasifik Adaları, Orta Amerika. % 25 DAHA FAZLA KAHVE : Çoğu rakip sadece 12 oz sunuyor.bir paket kahve, ama müşterilerimizi bir kilo lezzetli kahve ile şımartıyoruz.PREMİUM KARIŞIM : Bu ada hazinesi, Hawaii'nin en iyilerini, personelin favorisi haline gelen birinci sınıf Kona ve Orta Amerika fasulyelerinin harika bir tadım karışımında sunuyor.Mükemmel ada koşulları, eşsiz dünya standartlarında kahve üretir.SEÇİM SİZİN : Maksimum tazelik için tek yönlü hava alma değerine sahip 1 lb torba - bütün fasulyeyi veya ön öğütmeyi seçin.BİRLİKLER için kahve : Alpha Coffee, bir ABD Ordusu savaş gazisi ve askeri eşi tarafından kemerlerinin altında çok sayıda konuşlandırmaya sahipti (ve konuşlandırmalar sırasında çok fazla kötü kahve boğuldu).bu yüzden askeri topluluğumuza geri vermek ve konuşlandırılmış birliklere bağışlanan kahveyi göndermek misyonumuzun temel bir parçası haline getirdik.İster ekibinizle bir fincan kahvenin tadını çıkarın, ister bunu tek başınıza alın; Pürüzsüz Operatör karışımımızın tutarlı, pürüzsüz lezzetleri, bu kahveden bir fincan içmeyi gününüzün en iyi parçası haline getirecektir.Smooth Operator, Kona, Pasifik Adaları ve Orta Amerika'dan gelen kahveyi birleştiriyor. - 1 lb %100 Arabica Orta Kavrulmuş Kahve. - Fransız Basını için harika bir karışım. - Kakao ipuçları. - Tereyağlı Hafif Karamel.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz