0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Yenilikçi Yaylı Kulak Kiri Temizleyici Alet Seti, Paslanmaz Çelik Kulak Kiri Temizleyici Alet Seti, Spiral Metal Kulak Temizleme Aleti ve Temizleme Fırçası ile Kulak Temizleme Balmumu Temizleme Kiti Yeni Bir Hediye olarak.(Si notası)

Yenilikçi Yaylı Kulak Kiri Temizleyici Alet Seti, Paslanmaz Çelik Kulak Kiri Temizleyici Alet Seti, Spiral Metal Kulak Temizleme Aleti

₺ 16.77
Stokta

Malların

????YENİLİKÇİ tasarım : Kulak kirini kulağa iten geleneksel pamuklu çubuklarla karşılaştırıldığında, kulak temizleme aracımızın birkaç iyileştirmesi vardır : kaşık şeklindeki kulak tıkaçları kulak kirini kolayca ve etkili bir şekilde çıkarabilir.Spiral tasarımlı kulak tıkaçları, kulak kanalına masaj yaparak kaşıntıyı hafifletebilir.Sap tasarımı güvenli ve kaymaz, zarif görünüm, kontrolü kolay, daha güvenlidir ve ağrısız bir kulak temizleme deneyimi sağlar. ????KALİTE : Kulak temizleme aleti setleri yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir, bu nedenle dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklıdırlar. ????GÜVENLİK : Kulakların çizilmesini veya tahriş olmasını önlemek için, tüm kulak tıkaçlarımız tüm yüzeylerin tamamen parlatılmasını sağlamak için tamamen parlatılmıştır. smooth.It etkili temizlik yaparken kulak kanalına zarar vermez.Kulak kanalı çok kırılgandır, lütfen kulak kirini nazikçe ve dikkatli bir şekilde çıkarmak için araçları kullandığınızdan emin olun. ????Kullanımı KOLAY ve TEMİZ : Lütfen sabun ve suyla iyice durulayın ve dezenfeksiyon için sürtünme alkolü kullanın. ????DEPOLAMA İÇİN UYGUN & CARRY : 6 PCS yenilikçi bahar kulak kesi temiz, spiral tasarım kulak çekmeler içerir sadece set temizleme aracı Balmumu, ayrıca taşımak için kulak seçiyor, küçük boyutu, kolay yönetmenize yardımcı olabilir hangi taşınabilir PU çanta, içerir, aynı zamanda aile ve arkadaşlar için harika bir hediye.Renk : B.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz