0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
200 pcs saç Pins Kiti, Bobby Pins ve U Şekilli saç Pins Bun Saç Pins ile Kadın Kızlar için saklama kutusu (Siyah, 2 İnç)

200 pcs saç Pins Kiti, Bobby Pins ve U Şekilli saç Pins Bun Saç Pins ile Kadın Kızlar için saklama kutusu (Siyah, 2 İnç)

₺ 243.00
Stokta

Malların

【Packages Included】Alacaksınız 100 pcs siyah bobby pins ve 100 Pcs U Şekilli Saç Klipler,Her saç tokası yaklaşık 5 cm/2 inç uzun. 【Yüksek Kalite】 Bu saç tokaları kaliteli metalden yapılmıştır ve kırılması kolay değildir, çok dayanıklı ve kullanışlıdır.Uzun süre kullandıktan sonra saç tokalarının solması kolay değildir. 【İnsanlaşmış Tasarım】 Güzel kalın kauçuk uç kaplaması nedeniyle, bobby pinlerimiz saçınızı kolayca çekmez veya takmaz.Giymek için rahat ve kaldırmak kolay. 【Geniş Kullanım】Siyah bobby pimleri çoğu insan ve her türlü saç için uygundur,günlük giyimler ve partiler, toplantılar, düğün vb.Gibi birçok durum için uygundur,saç stilinizi evde kendiniz yapmak için uygulanabilir, up-dos,çörekler, vb. 【Şeffaf Saklama Kutusu Seti】 Paket,günlük olarak yedeklemeniz ve değiştirmeniz için yeterli,saklanması ve taşınması kolay, şeffaf bir saklama kutusuna sahip 200 adet saç tokası içerir.Özellikler : Renk : Siyahboyutu : 2 inçmalzeme : metalözellikleri : 1. Saç tokalarının her iki ucunda küçük yuvarlak toplar vardır, böylece saçınızı çizilmelere karşı koruyabilirsiniz.Pürüzsüz gövde yüzeyi takmayı kolaylaştırır.Her saç tokasının dalga tasarımı ile zarif ve güzeldirler, yeterli direnç ve sıkma ile düşmeyi önlerler. 2. Saç tiplerinin tonlarına uygun olan bobby pins, ışığı alacak ve saçınızın doğal vurgularıyla uyum sağlayacak metalik bir yüzeye sahiptir.Saç tokaları sarı saçlara süper uyum sağlar ve sağlamdır ve bütün gün dayanır.Birçok saç modeli için çok uygundur. 3.Bobby pimleri tüm Saç Tipleri için uygundur : Kıvırcık Saçlar, Uzun Saçlar, Kısa Saçlar, İnce Saçlar, Dalgalı.Günlük giyim, aktif giyim, iş, gündelik, vaftiz, parti/kokteyl, seyahat, Düğün, iş kıyafetleri için uygundur.Paket içeriği : 200pcs × saç tokası.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz