0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
2 50mm Döner Top Tekerler Tekerlekler, Antika Mobilya Tekerleri,Yağ Ovuşturdu Bronz,Sessiz,Ekleme Çubuk Kurulum M8x38mm,Kanepe, Sandalye, Sehpa, Retro Mobilya (Renk: 5 Adet)

2 50mm Döner Top Tekerler Tekerlekler, Antika Mobilya Tekerleri,Yağ Ovuşturdu Bronz,Sessiz,Ekleme Çubuk Kurulum M8x38mm,Kanepe, Sandalye,

₺ 101.19
Stokta

Malların

Boyutu : Mobilya topu caster tekerlek çapı 50mm / 2 inç, montaj çubuk M8x38mm / M0.3x1.5 inç.Hafif / sessiz : Bu değiştirilebilir tekerlekler mükemmel uyum sağlar, daha dayanıklıdır ve kauçuklaştırılmış tekerlekler hem laminat hem de halı üzerinde sorunsuz çalışır.Gürültüyü önemli ölçüde azalttılar;. 360 DERECE DÖNDÜRME : Tekerleklerin tasarımı yüksek stabilite, esnek hareket, sabit kaldırma, yüksek yük ve rahat çalışma sağlar.Çoklu Kullanım : Tekerlekler küçük ekipman ve mobilyalar, yemek masaları, katlanır masalar, mobil arabalar, çalışma masaları, beşikler, sehpa, bitki standları, kitap rafları, ayakkabı kutuları, oyuncak kutuları, alışveriş arabaları, yatak altı depolama,ekiciler, alet kutuları vb.Için idealdir.Servis Garantisi : Memnuniyetinizi hedefler.Herhangi bir sorunuz ve sorununuz varsa, çözümler için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Biz en kısa sürede cevap verecektir.Renk : 5 Adet.

Karakterislikler

Tekerlek çapı:
2 inç / 50 mm
Toplam Yükseklik:
4 inç / 100 mm
Montaj çubuğu boyutu:
M0. 3x1. 5 inç / M8x38 mm
Yük kapasitesi:
75KG / 165 lbs (4)
Tedarik kapsamı:
4 adet:
Tekerlekler x4
5 Adet:
Tekerlekler x5
1. Ürünlerimiz teslimattan önce kapsamlı bir şekilde test edilmiş, denetlenmiş ve paketlenmiştir. Güven ile satın alabilirsiniz. Mutlu alışverişler! :
2. Manuel ölçüm nedeniyle, boyut hatası 1-2 mm'dir. Işık ve ekran farklılıkları nedeniyle, renkler gerçek ürüne bağlı olarak biraz değişebilir. :

Ayrıca beğenebilirsiniz