0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Ofis Koltuğu Konferans Koltuğu Zarif Tasarım Ofis Bekleme Odası Misafir Resepsiyon mama sandalyesi Oyun Sandalyeleri Vanity Sandalye Ev Ofis Masası Sandalyeleri Açık Sandalyeler (Renk: Kahve, Boyut: Dört)

Ofis Koltuğu Konferans Koltuğu Zarif Tasarım Ofis Bekleme Odası Misafir Resepsiyon mama sandalyesi Oyun Sandalyeleri Vanity Sandalye

₺ 2419.41
Stokta

Malların

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Kazalardan, lekelerden, yırtılmalardan ve yırtılmalardan kaynaklanan ürün hasarları ilk günden itibaren karşılanır.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir. 【Büyük ve rahat oturma yüzeyi】 Dahili yüksek yoğunluklu sünger, orta derecede yumuşak ve sert, kalçaların eğrisine uyuyor, uzun süre oturduktan sonra yorulmuyor. 【Montajı kolay 】Basit ve kararlı yapı, temizlenmesi kolay ve kurulumu kolaydır. 【Çok fonksiyonlu ekran】Bir şey çok amaçlıdır, çeşitli ev dekorasyon stillerini kolayca giydirmenize yardımcı olacak bir bilgisayar sandalyesi ve masa sandalyesi olarak kullanılabilir. 【Kararlı yük taşıma için güçlendirilmiş çerçeve】Kalın bacaklar, sağlam ve kalın, sağlam ve dayanıklı, kırılması kolay değil. 【Basit yemek sandalyesi】 İhtiyaç duyulan her yerde, zararsızlık ve uyum şekline kolayca entegre edilebilir.Boyut : Dört | Renk : Kahve.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz