0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Basketbol Sahası Backboard Oyun Mouse Pad Kaymaz Kauçuk Taban Özelleştirilmiş Mouse Pad Bilgisayarlar Dizüstü Ofis ve Ev için, 7. 9X9. 5 in in

Basketbol Sahası Backboard Oyun Mouse Pad Kaymaz Kauçuk Taban Özelleştirilmiş Mouse Pad Bilgisayarlar Dizüstü Ofis ve Ev için, 7. 9X9.

₺ 38.07
Stokta

Malların

Hızlandırılmış Teslimat 7-15 Gün, Standart Teslimat 5-12 Gün, Teslimat İçin Kendi Teslimat Yönteminizi Seçebilirsiniz.Mouse Pad'imiz Beklentilerinizi İyi Karşılayabilir.Başka Sorularınız Varsa, Lütfen Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin.Bu Küçük Mouse Pad, Uzun Süreli Kullanımda Aşınmayı, Deformasyonu Ve Aşınmayı Önleyebilen Hassas Kenarlara Sahiptir.Ve Kenar Kenardaki Dikişler Bile Düzdür, Bilekleriniz Ve Elleriniz İçin Rahattır.Bu Özelleştirilmiş Mouse Pad Hemen Hemen Her Alana Uyar; Kalınlık 3 Mm'dir, Pürüzlü Yüzeyin Etkilerini Azaltacak Ve Farenizin Benzersiz Bir Hız Ve Kontrol Karışımını Sağlayarak Her Durum İçin İdeal Hale Getirecektir.Oyuncular İçin Çok Uygun, Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Ofisler, Evler İçin Uygun, Etc.It Ayrıca Arkadaşlar İçin İdeal Bir Hediye.Mükemmel Boyut ve Malzeme : 7.9 X 9.5 İnç, %100 Polyester Kumaş Yüzeyli Doğal Kauçuk Taban, Kolay Temizlik Ve Bakım.Boyut : 7,9 x 9,5 inç / Renk : Basketbol Sahası Arka Tahtası.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz