0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
ZUNON Cam Bizim Ilk Noel Nişanlı 2021 Düğün Dekorasyon Süsler Nişan Yeni Evli Tatil Parti Hediyeler (3 ' Cam Çelenk Nişanlı)

ZUNON Cam Bizim Ilk Noel Nişanlı 2021 Düğün Dekorasyon Süsler Nişan Yeni Evli Tatil Parti Hediyeler (3 ' Cam Çelenk Nişanlı)

₺ 41.85
Stokta

Malların

YÜKSEK KALİTE : Uzun ömürlü görüntü olan yüksek kaliteli cam yüzey, ilk tatil sezonunuzu porselen noel süslemeli evli bir çift olarak kutlayacak!.MÜKEMMEL HEDİYELER : Bu güzel süsleme, (Yeni ev )yeni evliler ve çiftler için harika bir hatıra hediyesi, ilk Noel nişan Hediyeleriniz için mükemmel bir hatıra!.ŞEFFAF : Cam Süs içerir 1x süsler, 1x şerit , asılı için el-döndü süs.Asmak için kırmızı saten kurdele içerir, her tatil ağacına eklenmesi kolaydır.Tasarım nihai üründe biraz saydam görünebilir.ASMAK KOLAY : bir çiçek ile bir çelenk özellikleri design.It gümüş renkli bir kurdele ile birlikte gelir, böylece dünyanın herhangi bir yerine asabilirsiniz. home.It bir Noel ağacında olduğu gibi bir duvarda veya bir pencerede olduğu kadar yerinde görünecektir.AZİZ HEDİYE : Bunu kalbinizi ele geçiren herkese ezberlemek için bir hediye olarak verin.Nişanın doğuşunu, yeni bir evliliği veya yıllık bir gelenek olarak kutlamak için sevgiyle hediye.Boyut : 3 ' Cam Çelenk Devreye Girdi.

Karakterislikler

*1. Evli Noel Süsleri, Bay ve Bayan Süsleme olarak İlk Noel Gelecek Yıllar için Değerli Hatıralar. *80 mm 3 inç çap 2 mm daha kalın resim, süslemeye kalıcı olarak kaynaştırılır Paket içeriği 1 x Süsleme,1 x Kırmızı Kurdele. DEĞERLİ HEDİYELER:
düğünler için güzel porselen hediyeler, yıldönümleri, Yılbaşı hediyeleri, yılbaşı, nişan, bebeğin ilk Noel süsü, ilk ev dekorasyonu, büyükanne ve büyükbaba süsü olarak ilk yıl, Süslemelerimiz, yaşam boyu ilkleri ve önemli olayları anmak için özel hediyeler yapar. tarz

Ayrıca beğenebilirsiniz