0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Alotpower Ahşap Ağaç Portmanto Standı, 3 Ayarlanabilir Boyut, 8 Kanca - Süper Kolay Montaj Alet Gerektirmez-Giysi, Takım Elbise, Aksesuar için Serbest Duran Katı Portmanto Standı (Siyah)

Alotpower Ahşap Ağaç Portmanto Standı, 3 Ayarlanabilir Boyut, 8 Kanca - Süper Kolay Montaj Alet Gerektirmez-Giysi, Takım Elbise, Aksesuar

₺ 107.97
Stokta

Malların

Premium Ahşap Malzeme-Alotpower Portmanto, 3 sabit uçlu ayaklı yüksek kaliteli katı lake kauçuk ahşaptan yapılmıştır. 8 sağlam kanca, el çantaları, evrak çantaları, dizüstü bilgisayar çantaları, şapkalar, eşarplar, yelekler, kazaklar, sırt çantaları, kravatlar ve şemsiyeler veya istediğiniz diğer şeyleri asmanızı sağlar.Ayarlanabilir Serbest Duran Portmanto-4 bölüm tasarımı ve raf yüksekliğini ve kancalarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. 2 bölüm yüksekliği (40.3”) başucuna konabilir, 3 bölüm yüksekliği (54.9”) çocuk kullanımı içindir, 4 bölüm yüksekliği (68.8”) yetişkin kullanımı içindir.Montajı kolay-Alet Gerektirmez.Portmanto metal vida delikleri ile donatılmıştır.Sadece sıkın için birkaç dakika gerekiyor.Montaj kullanım kılavuzumuzla monte edebilirsiniz.Yerden Tasarruf - Bu portmanto, fuayelerde, oturma odalarında, ofiste minimum yer kaplar ve paltoları ve aksesuarları sıkışık dolaplardan uzak tutar ve rafın etrafındaki kancalarla kolayca erişilebilir.Müşteri Hizmetleri Sözü-Ürünlerimizle ilgili sorunlarla karşılaştığınızda lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Senin için ilk seferde halledeceğiz.Renk : Beyaz, Siyah, Doğal, Koyu Kahverengi.Malzeme : Rubberwood, katı ve dayanıklı.Güvenli ve rahatsız edici bir koku yok.Serbestçe demonte, kullanımı kolay ve mağaza.Dört doğal ve rahat renkler, ev kullanımı için uygun.Büyük asılı kapasite, sekiz kanca ceketinizi, şapkanızı vb. Sağlar.düzenli ve düzenli. 4 x Merkezi kutup-Uzunluk : 14.3”, Dia : 1.5” Her. 8 x Dalları-Uzunluk : 4.9”, Dia : 0.7 " Her. 3 x Prong Bacaklar-Uzunluk : 11.6", Dia : 1” Her. 1 x Taban Uzunluğu : 6.3”, Çap : 2.1”. 1 x Talimat.İzin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm ve sipariş vermeden önce sakıncası yok emin olun.Lütfen renklerin resimlerin farklı yerleşimi olarak renk sapması olabileceğini anlayın.Özellikler : .Renk : Beyaz, Siyah, Doğal, Koyu kahverengimalzeme : Rubberwood, katı ve dayanıklı.Güvenli ve rahatsız edici bir koku yok.Serbestçe demonte, kullanımı kolay ve mağaza.Dört doğal ve rahat renkler, ev kullanımı için uygun.Büyük asılı kapasite, sekiz kanca ceketinizi, şapkanızı vb. Sağlar.düzenli ve düzenli.Paket içerir : . 4 x Merkezi kutup-Uzunluk : 14.3”, Dia : 1.5” Each8 x Dalları - Uzunluk : 4.9”, Dia : 0.7” Each3 x Prong Bacaklar - Uzunluk : 11.6", Dia : 1” Each1 x Taban - Uzunluk : 6.3”, Dia : 2.1”1 x Talimat.Not : .İzin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm ve sipariş vermeden önce sakıncası yok emin olun.Lütfen renklerin resimlerin farklı yerleşimi olarak renk sapması olabileceğini anlayın.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz