0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Superflex, 3dmalzemeler(500g) için Kore'de Üretilen Esnek Prototipler için Kauçuğu Taklit Eden Mukavemet (Shore 80A)ile Dengeli Yumuşaklığa sahiptir.

Superflex, 3dmalzemeler(500g) için Kore'de Üretilen Esnek Prototipler için Kauçuğu Taklit Eden Mukavemet (Shore 80A)ile Dengeli Yumuşaklığa

₺ 89.40
Stokta

Malların

【Dengeli Yumuşaklık ve Mukavemet】 Super Flex, sert esnek prototipler için kauçuk veya TPU'YU simüle etmek için mukavemetli dengeli yumuşaklığa sahiptir. 【80 A Kıyı Sertliği】 Super Flex, yastıklama, sönümleme ve şok emilimi için çok uygun 80 A Kıyı durametresine ve kopmada %150 uzamaya sahiptir. 【Tüm LCD Yazıcılarla Uyumlu】 Benzersiz ışığa duyarlılık teknolojisi, Superflex'i Mono ve Mono X, Creality, Phrozen, Pruda, QİDİ, ELEGOO, LONGER, NOVA, Voxelab ve her türlü normal ve mono LCD 3 D Yazıcılar dahil olmak üzere ANYCUBİC'İN tüm yazıcılarıyla uyumlu hale getirir. 【Çevre Dostu】 Tüm 3dmalzeme Mühendislik reçineleri sertifikalıdır ve Ro HS, EPA Method 610, California Proposition 65 - Ftalat İçeriği dahil olmak üzere dünya çapında çevre güvenliği kurallarının ve uyumluluklarının çoğuna uygundur. 【Hassas Baskı için Düşük Viskozite】 Super Flex, LCD sistemi için optimize edilmiştir.Çok düşük viskozitesi, 50um çözünürlüğe sahip nesnelerin son derece yüksek çözünürlüklü 3 D baskısına olanak tanır. [80 A Kıyı Sertliği] Super Flex, yastıklama, sönümleme ve şok emilimi için çok uygun 80 A Kıyı durametresi ve kopmada %150 uzamaya sahiptir. [Düşük Büzülme] Super Flex, kurum içinde sentezlenen düşük büzülme oligomerleri ve kürlemeden sonra boyutsal stabiliteyi artıran monomerlere sahip LCD panel kullanan 3 D yazıcı için formüle edilmiştir. [Hassas Baskı için Düşük Viskozite] Super Flex, LCD sistemi için optimize edilmiştir.Çok düşük viskozitesi, 50um çözünürlüğe sahip nesnelerin son derece yüksek çözünürlüklü 3 D baskısına olanak tanır.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz