0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
DYNASTY PROAUDİO WSA - 5TR (Sürüm 2) Kablosuz Subwoofer Hoparlör Seti, 5.2 G / 5.8 GHz Çift Bant Seçilebilir, Toplam 106 RF Kanal Otomatik Anahtarlama (2021 Model)

DYNASTY PROAUDİO WSA - 5TR (Sürüm 2) Kablosuz Subwoofer Hoparlör Seti, 5.2 G / 5.8 GHz Çift Bant Seçilebilir, Toplam 106 RF Kanal Otomatik

₺ 359.97
Stokta

Malların

Gelişmiş toplam 106 RF kanal otomatik bir seçim ile 5.2 & 5.8 GHz çift bant seçilebilir dijital kablosuz destekleyen ✅[kayıpsız Ses ve düşük Parazit] en son kablosuz ses teknolojisi, kablosuz ağlar yönlendiriciler, cep telefonu, garaj kapıları, R kayıpsız yakın ses için/Cs ve diğer 2.4 G/5 G Wi Fi ağ aygıtları sağlar ve mükemmel iletim istikrar girişimi olasılığı önlemek ve azaltmak önlemek için. Installation[Hızlı ve Kolay Kurulum] WSA-5 TR-V2, teller hakkında endişelenmenize gerek kalmadan vericiyi mevcut herhangi bir stereo sisteme, ev sinema sistemine veya herhangi bir ses kaynağına bağlama zorluğunu ortadan kaldırır.Bu, güçlü subwoofer'ları/hoparlörleri odanızdaki en iyi sondaj yerine ve daha az dağınık bir yere yerleştirmenizi sağlar.İhtiyacınız olan tüm güç çıkışına yakın amaçlanan konumuna powered subwoofer kurulumu ve kablosuz ses keyfi için hazır. Bu YANSITMAZ Kullanarak[yüksek Kablosuz İletim Performansı]-✅5 TR-ses ile film arasında hiçbir gecikme olacak ve daha az trafik azaltarak daha hızlı, daha kararlı, daha iyi ses kalitesi, gecikme sağlayacak V2.Ayrıca görme ya da 50 metre duvarları, tavan ve zemin düz bir hat üzerinde 100 metre için çalışma aralıkları (ses iletim aralığı/sinyal kalitesi gözönüne alınarak azaltılacak) iletimi. ◆[Premium Ses Çıkışı] Stereo ses uygulamaları için ses sıkıştırması (tam CD kalitesi) olmadan üstün kaliteli standart ses hattı seviyesi çıkış dijital formatının sağlanması. Transmission [Geniş İletim Aralığı]-24-bit 48 KHz tam CD kalitesinde yüksek çözünürlüklü/sıkıştırılmamış ses ile verici ve alıcı (görüş hattı) arasındaki 100 ft'ye (30 M) kadar çalışma mesafesi. - Ses iletimi : Dijital / Sıkıştırılmamış. - 5.8 G modu Radyo frekansı : RF kanal 5727 ~ 5848. - 5.2 G modu Radyo Frekansı : RF kanalı 5157 ~ 5243. - Verici çalışma aralığı : .Max 100 ft - görüş hattı (en iyi sonuç) Maks. 50 ft - kuru duvarlar ve tavanlar (tavsiye edilmez). - Maksimum.verici başına alıcı sayısı : 4. - İletilen veri hızı : 5 Mbps. - Kanal ayırma : typ. 90 d B. -WSA-5 T-V2 Kablosuz ses verici x 1. -WSA-5 R-V2 Kablosuz ses Alıcısı x 1. -5 V DAC USB Güç Adaptörü x 2. - Stereo RCA ses kablosu x 2. - Stereo rca'dan Mini jak Ses Kablosuna x 1. -USB kablosu x 2. - Kullanım Kılavuzu x 1.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz