0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Alevsiz Mumlar, LED çay ışık Mumlar İle Pil-Powered düğün Mumlar Süslemeleri Partiler Olaylar İçin Tealight Mumlar (24 Paketi)

Alevsiz Mumlar, LED çay ışık Mumlar İle Pil-Powered düğün Mumlar Süslemeleri Partiler Olaylar İçin Tealight Mumlar (24 Paketi)

₺ 35.97
Stokta

Malların

HOŞ ve Sıcak Beyaz Alevsiz Mumlar her yere atmosferik bir ortam katar. ♦ Herhangi bir ortamda veya vesileyle kullanım için güvenlidir, çünkü bu Alevsiz LED Tealights açık aleve sahip değildir ve kullanım sırasında ısınmaz. electronic Bu elektronik çay ışığı hediye veya parti hediyesi olarak da verilebilir.Kolayca taşınabilirler ve pili değiştirmek zorunda kalmadan uzun süre kullanılabilirler. Warm Sıcak Beyaz Çay ışığı Mumu gerçekçi bir şekilde titreyecek şekilde tasarlanmıştır, böylece gerçek bir mum alevinin ambiyansını herhangi bir tehlike veya sıkıntı olmadan hissedebilirsiniz. use Kullanımı çok kolay, bu Sahte mumlar bir düğmeye basarak açılıp kapatılabilir. ♦ Piller bu ürüne dahildir.Piller, yaklaşık 60 saat kesintisiz kullanım sürecek olan LR1130 lityum pillerdir.ŞARTNAME : ◆ Malzeme : LED+PP ◆ Boyut : Çap 3.7 cm/1.4 inç+ Yükseklik 3.2 cm/1.25 inç◆.Pil : RL1130 düğme hücre; Pil ömrü : 72 saat-100 saat; İşık rengi : Sarı; Görünüm renk : beyaz PAKET ŞUNLARDIR : ; 24 X LED çay ışık Mumlar.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz