0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Tyenaza Tütsü Tutucu Sopa Alaşım Tütsü Sopa Tutucu için Reçine Granül Toz Bobin Organik Citronella Bitki için Ev Koku Aksesuarları Yatak Odası Ofis Yoga Odası Çay Evi(Koyu Bronz)

Tyenaza Tütsü Tutucu Sopa Alaşım Tütsü Sopa Tutucu için Reçine Granül Toz Bobin Organik Citronella Bitki için Ev Koku Aksesuarları Yatak

₺ 194.40
Stokta

Malların

【Exquisite workmanship】 Tütsü sopa tutucu pirinç yapılır, katı ve dayanıklı.Estetik bir tasarıma sahip tütsü tutucu, meditasyon ve yardımcı uyku etkisi ile klasik bir mobilya olabilir. 【Akıllı Tasarım】 Tütsü sopa tutucu lotus ve takı tasarlanmış salyangoz şekli birleştirir, Lotus Oryantal kültürde daha iyi bir yaşam anlamına gelir, geleneksel ve modern tarzı gösteren. 【Kullanımı Kolay】 Alaşımlı Tütsü Çubuğu Tutucusu, çeşitli tütsü tutan Çubuk/Koni/Bobin tütsü/Aromaterapi ile kullanılabilen çıkarılabilir bir tasarıma sahiptir.Beğenilerinizle daha ilginç kombinasyonlar yapabilirsiniz. 【Uygulama kapsamı】 Tütsü çubuğu tutucu, Oturma odası, yatak odası, çalışma, ofis, meditasyon odası, yoga odası, otel, tuvalet, kütüphane vb.Gibi birçok durumda tütsü brülörü veya dekorasyon olarak kullanılabilir. 【Müşteri hizmetleri】 mükemmel tütsü brülörünü aldığınızdan emin olmak için üretim sırasında el sanatlarını kesinlikle kontrol ediyoruz.Herhangi bir hasar varsa, 30 gün içinde size ücretsiz değiştirme hizmeti vereceğiz.Renk : Koyu Bronz.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz