0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Testere Değirmeni, Taşınabilir Planking Freze 14 ila 36 İnç Kılavuz Çubuğu Ahşap Kereste Kesme Testere Kalemtıraş Dosya Seti ve İş Eldivenleri ile Kereste Fabrikası İnşaatçılar ve Marangozlar için (14 -36)

Testere Değirmeni, Taşınabilir Planking Freze 14 ila 36 İnç Kılavuz Çubuğu Ahşap Kereste Kesme Testere Kalemtıraş Dosya Seti ve İş Eldivenleri

₺ 299.97
Stokta

Malların

KAPSAMA : . ????????????Marangozun en iyi ortağı!. ????【STURDY kolu konfor için kauçuk ile sarılır. ????【MONTAJI KOLAY】 - Kolay kurulum için gerekli tüm montaj ve montaj donanımı dahildir ve iş için maksimum kolaylık sağlayan bir dizi ücretsiz çelik dosya ve çalışma eldiveni ile birlikte gelir. ????【AYARLANABİLİR TESTERE DEĞİRMENİ】 - Zincir testere değirmeni, 14" ila 36" arasında bir çubuk uzunluğuna sahip motorlu testereler için uygundur,planking freze yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir, 1/2" ila 12" kalınlığında değirmen plakaları. ????【YAYGIN UYGULAMA】 - Yüksek kaliteli planking frezeleme neredeyse tüm kerestelere erişebilir.Taşınabilir testere değirmeni ev sahipleri, marangozlar, marangozlar için mükemmeldir.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz