0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
4 Adet 3/8 İnç Cep Delik Matkap Ucu ile Derinlik Durdurma Yaka 1/4 Hex Shank ve Yuvarlak Shank Yedek Büküm Adım Matkaplar için Manuel Cep Delik Kılavuzu Jig Master Sistemi (6.3 İnç Uzunluk)

4 Adet 3/8 İnç Cep Delik Matkap Ucu ile Derinlik Durdurma Yaka 1/4 Hex Shank ve Yuvarlak Shank Yedek Büküm Adım Matkaplar için Manuel

₺ 53.97
Stokta

Malların

Sağlam ve dayanıklı : yüksek sertlik, yüksek darbe dayanımı ve yüksek ısı direncini birleştiren yüksek hız çeliğinden yapılmış, cep deliği matkap uçları sağlam ve dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve güçlüdür, uzun süre size hizmet edebilir.Pratik ve güçlü : bu büküm matkap uçları yüksek sertlik ve dayanıklılığa sahiptir, her türlü ahşaba kolayca girebilir ve temiz bir delik bırakabilir, her türlü işi verimli ve kolay bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak harika yardımcılar.Uygulama kapsamı : altıgen ve yuvarlak şaft matkap ucu, delik delme, ahşap, alüminyum, ince metal ve diğer malzemeler için konumlandırma, manuel cep deliği jig sistemi için harika bir araç olarak yaygın olarak uygulanır ve ayrıca çeşitli amaçlar için tek başına kullanabilirsiniz.Ne alacaksınız : 4 adet büküm adım matkap ucu (2 yuvarlak şaft ve 2 altıgen şaft), 4 adet durdurma kelepçesi ve 4 adet anahtar, ahşap delme, delme ve değiştirme için günlük kullanımınızı karşılayacak kadar miktar.Büyük ağaç işleme aletleri : cep delik uçları, ağaç işleme ve diğer alanlar için kolayca delmeye ve temiz bir delik açmaya yardımcı olan, daha verimli ve zahmetsizce çalışmanızı sağlayan harika aletlerdir. 4 Adet 3/ 8 inç cebi delik matkap ucu ile derinlik durdurmak yaka 1/ 4 hex shank ve yuvarlak shank yedek büküm adım matkaplar için manuel cebi delik kılavuzu jig master sistem (6.3 inç uzunluğunda), 2 Tür SAP tipleri : cep jig bit geliyor 2 tür shanks, altıgen şaft ve yuvarlak shank, hangi sağlar seçenekleri için farklı matkap delikleri, getirerek, kolaylık için bir günlük iş.Yüksek mukavemet ve dayanıklılık : Yüksek hız çeliğini benimseyen 1/4 bükümlü matkap uçları paslanmaya karşı dayanıklı ve darbeye dayanıklı, sağlam ve dayanıklıdır, bu da delme, delme işlemlerinde iyi bir performans gösterebilir ve işinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde bitirmenize yardımcı olabilir.Kullanım talimatı : 1. Matkap ucunun yüksekliğini ayarlayın. 2. Delmek istediğiniz panoyu klipsleyin. 3. Matkabı tahtadaki deliğe yerleştirin. 4. 5 mm kadar delin (delmek için ahşaba karşı değil unutmayın). 5. Matkabın çalıştırılması 500 rpm'nin üzerinde belirli bir hıza ulaşır, 1500 rpm en iyisidir. 6. İlk başta yavaşlayın, örneğin ön uçtaki ince matkap yarım veya tam olarak, daha sonra hızlanabilir.4 x Büküm adım matkap çocuklar 3 yaşın altında boğulma riskini önlemek için, devam edin Küçük Parçalar dahil 4 x Stop yaka 4 x Anahtarları Sıcak not : matkap uçları yuvarlak/ hex SAP SAP çapı : 9.5 mm/ 3.8 inç Toplam uzunluğu : 160 mm/ 6.3 inç Renk : Gümüş Paket içeriği özellikler : Malzeme : yüksek hız çelik Bıçak tipi : : .Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif sapmaya izin verin.

Karakterislikler

Malzeme:
Yüksek Hız Çeliği
Sap Tipi:
yuvarlak / altıgen şaft
Matkap sap çapı:
9.5 mm / 3.8 inç
Toplam Uzunluk:
160mm / 6.3 inç
Renk:
Gümüş
Paket içeriği:
4 x Büküm adım matkap uçları :
4 x Durdurma yaka :
4 x Anahtarları :
Sıcak not:
Küçük parçalar dahildir, boğulma riskini önlemek için lütfen 3 yaşın altındaki çocuklardan uzak tutun. :
Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif sapmaya izin verin. :

Ayrıca beğenebilirsiniz