0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Ford için 4.6 L / 5.4 L / 6.8 L 3 V Motor Zamanlama Servis Aracı Kiti-Zamanlama Zinciri Kilitleme Kama Aracı, Kam Phaser Tutma Aracı, Krank Mili Konumlandırma Aracı, Kam Phaser Kilitleme kiti ve Cıvata (9-Pack)

Ford için 4.6 L / 5.4 L / 6.8 L 3 V Motor Zamanlama Servis Aracı Kiti-Zamanlama Zinciri Kilitleme Kama Aracı, Kam Phaser Tutma Aracı,

₺ 179.97
Stokta

Malların

【Kam Fazer Kilitleme Kiti】 Motor gürültüsü sorununuzu çözmenin ve faturalarınızı kaydetmenin basit ve pratik bir yoludur.Rotunda 303-1039 ve OEM parça numarası 6684 ile uyumludur. 1 x Krank Mili Kasnağı Cıvatası. 1 x Vana yay kompresörü Aracı1 x Zamanlama Zinciri Kilitleme Kama Aracı1 x Krank Mili Kasnağı Cıvatası1 x Kam Fazer Tutma / Kilitleme Aracı1 x Krank Mili Konumlandırma Aracı2 x Eksantrik Mili Kasnağı Montaj Cıvatası2 x Kam Fazer Kilitleme Kiti.Kasnak ve zamanlama dişlilerinin kaymamasını sağlayabilir.8 L Motorlar için uygundur.【Vana Yay Kompresörü Aracı】 Ford 3 V 4. 1 x Kam Phaser Tutma / Kilitleme Aracı. Tim Zincir Kilitleme Aleti, zincir gerginliğini kaybetmeden ve zamanlama kapağını çıkarmadan aracınızdaki eksantrik milini veya kam fazerini kolayca değiştirmenizi sağlar. Hızlı bir şekilde kolayca eksantrik mili, supap keçesi, supap yayı veya hizmetli servisi size yardımcı olabilir.6 L F150 F250 Expedition 3 Valf V8 motorları için uygundur.Araç yükseltme ve motor geliştirmek kiti gerekir. 2 x Eksantrik Mili Kasnağı Montaj Cıvatası.Büyük kolaylık ile performansı artırmak ve geliştirmek için doğrudan bir yedek.Cıvatayı oturana kadar krank miline geçirin, ardından sıkmak için aleti kullanın.Cıvata Flanşlı Altıgen, Titreşim Sönümleyici Cıvatası olarak da adlandırılır.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz