0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
FRCOLOR 3 pcs saç boyası Şişe Kök Tarak Aplikatör Şişe 150 ml Saç Boyama Boyama Dağıtım Şişe Konteyner için Ev Dükkanı Kafa Derisi Tedavisi Perma Araçları (Rastgele Renk)

FRCOLOR 3 pcs saç boyası Şişe Kök Tarak Aplikatör Şişe 150 ml Saç Boyama Boyama Dağıtım Şişe Konteyner için Ev Dükkanı Kafa Derisi Tedavisi

₺ 35.97
Stokta

Malların

Ayrıca, saç boyalarını ve ayar losyonlarını saklamak için kuru temizleme şişesi veya dolum şişesi olarak seyahat ederken bunları kullanabilirsiniz.Saç boyama boyama şişesi, dayanıklı ve kullanımdan sonra çevre dostu plastikten yapılmıştır.Saçlarınızı evde veya salonda boyamanız için size büyük kolaylık sağlayabilirler.Boyama dağıtım şişesi, istediğiniz yerde daha eşit bir renk dağılımı sağlayacak fırça ile tasarlanmıştır.Saç rengi aplikatör şişesinin benzersiz tasarımı, saçınızı evde renklendirdiğinizde size büyük kolaylık sağlar.Açıklama Bu ürün, plastik malzemeden yapılmış bir saç boyası tarak şişesidir.Dayanıklı ve pratiktirler.Saç boyama şişesini önceden karıştırılmış saç renginizle doldurmanız yeterlidir, boyanın tarak kafasından akmasını sağlayabilirsiniz.o zaman onları kolayca kullanacaksın.Saç boyasını doğrudan saça uygulamanın en iyi, en kolay ve en temiz yolu.Özellikler-Malzeme : Plastik.- Renk : Rastgele.- Boyutu : Yaklaşık 21. 00 X4. 90 X4. 90cm 8. 25 X1. 93 X1. 93 inç.- Boyama dağıtım şişesi, istediğiniz yerde daha eşit bir renk dağılımı sağlayacak fırça ile tasarlanmıştır.- Saç rengi aplikatör şişesinin benzersiz tasarımı, saçınızı evde renklendirdiğinizde size büyük kolaylık sağlar.- Saç boyama boyama şişesi, dayanıklı ve kullanımdan sonra çevre dostu plastikten yapılmıştır.- Ayrıca, saç boyalarını ve ayar losyonlarını saklamak için kuru temizleme şişesi veya dolum şişesi olarak seyahat ederken bunları kullanabilirsiniz.- Saçlarınızı evde veya salonda boyamanız için size büyük kolaylık sağlayabilirler.Paket Dahil 3 x saç boyası şişeleri.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz