0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
SumDirect İplik Çantası Yükseltme Sürümü, Örgü Organizatör Tote Çanta İplikler, Taşıma Projeleri, Örgü İğneleri, Kroşe Kancaları ve Diğer Aksesuarlar için Taşınabilir Saklama Çantası (Mor)

SumDirect İplik Çantası Yükseltme Sürümü, Örgü Organizatör Tote Çanta İplikler, Taşıma Projeleri, Örgü İğneleri, Kroşe Kancaları ve Diğer

₺ 71.97
Stokta

Malların

????【Yeni Yükseltme】 Önceki iplik torbasına yeni bir yükseltme yaptık.Kapasiteyi arttırırken, örgü depolama ihtiyaçlarını karşılamak için çıkarılabilir ve ayarlanabilir omuz askıları, sabit velcro ve diğer tasarımlarla donatılmıştır ve size farklı bir deneyim getirecektir. ????【Yüksek Kaliteli Malzeme】 Üstün oxford kumaştan yapılmış iplik saklama çantası, uzun süreli hafif, su geçirmez, aşınmaya dayanıklı ve çizilmez use.It hafif, dayanıklı ve çok fonksiyonlu, hareket halindeyken tığ işi yapmak için idealdir. ????【Büyük Kapasite】 Örgü çanta uzunluğu 32 cm, genişliği 16 cm, yüksekliği 32 cm.Büyük alan, örgü için ihtiyacınız olan tüm öğeleri barındırabilir.Çantanın içinde birden fazla özel cep var, tüm aksesuarlarınızı örgü çantamıza koyabilirsiniz, böylece ne istediğinizi etrafa bakmazsınız. ????【Taşıması Kolay】 Sap kayışı ve çıkarılabilir omuz askısı, elle veya omuzda taşıma seçeneği sunar.Taşımak istediğiniz şekilde seçin, ellerin boş, gidip örgü eğlenceli zevk edelim her yerde örgü yapabilirsiniz. ????【Çok Amaçlı】 Şık görünüm, farklı renklerde iplikler, bitmemiş projeler, nihai kılavuz, örgü iğneleri, kroşe kancaları, cüzdan, telefon ve daha fazlası için birçok alan. 9 elastik halka ve 4 düz elastik bant, farklı tipte kroşe kancaları için uygundur.`. Küçük eşyaları saklamak için 1 dahili file cep.İhtiyacınıza göre eşyaları saklamak için farklı derinliklerde iki taraflı cepler. farklı örgü iğneleri takmak için 7 büyük yuva.Büyük bir cep ve iç kısımda 4 küçük cep.İplik toplarını büyük bir torbaya koyun ve bitmemiş küçük projenizi küçük bir cepte saklayın.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz