0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Tek kullanımlık Taze Tutma Torbaları Elastik Gıda Saklama Kapakları Tek Kullanımlık Kase Kapakları Çanak Plaka Plastik Kapaklar Elastik Streç Kase Kapakları Evrensel Mutfak Wrap Mühür Çanta(100 Adet)

Tek kullanımlık Taze Tutma Torbaları Elastik Gıda Saklama Kapakları Tek Kullanımlık Kase Kapakları Çanak Plaka Plastik Kapaklar Elastik

₺ 23.97
Stokta

Malların

disposable【Premıum Materıal】Tek kullanımlık taze tutma torbaları gıda sınıfı şeffaf temiz PE'den yapılmıştır, lateks elastik bant, yiyecekleri daha uzun süre taze tutmak için sıkı elastik sızdırmazlık sağlar. elastic【Gerilebilir Kapaklar】Elastik kenarlı tek kullanımlık şeffaf gerilebilir kapaklarımız, kırılması kolay olmayan yüksek tokluk.Kapakların altında ne olduğunu çıkarmadan görebiliyorken hızlı bir şekilde örtün ve saklayın. ✅Kuşkusuz evrensel olarak Uygulanan bir Özelliği açık gıda kase depolama Bizim gerilebilir kapsar, her şekil ve boyut için en uygun adapte edilebilir.Bu büyük kolaylık sağlar.Yemek artıkları, piknikler veya Barbekü için harika. tray【Kullanımı Kolay】Pratik tepsi kapakları sadece hızlı ve kolay bir kullanım şekli sağlamakla kalmaz (tek kullanımlık ve kullanışlı), aynı zamanda uygun maliyetli koruma sağlar.Bir kez kullan ve at gitsin o zaman. Ou 【Geziler için Harika】Parti, giden ve yiyecek taşımacılığı için harika.Piknik veya açık hava aile yemeği hazırlarken, sinir bozucu böcekleri yemeğinizden uzak tutacaklardır.Ve bu saklama kapakları partiden sonra temizliği ve depolamayı kolaylaştıracak!Sadece onları kamp malzemelerinize ekleyin!.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz