0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Kıl Disk, 50mm/2in Aşınmaya Dayanıklı Dayanıklı Parlatma Fırçası Kurulumu Kolay Elektrikli Matkapların Çoğu için Sert Metal Parlatma için (Beyaz)

Kıl Disk, 50mm/2in Aşınmaya Dayanıklı Dayanıklı Parlatma Fırçası Kurulumu Kolay Elektrikli Matkapların Çoğu için Sert Metal Parlatma

₺ 237.60
Stokta

Malların

● EXCELLENT MÜKEMMEL MALZEME : Kauçuk ve zımpara malzemesinden yapılmış bu kıl diskleri aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır.Zımpara Rengi ve Kum : Yeşil 50#, Sarı 80#, Beyaz 120# (İsteğe bağlı). ● APPLICATION GENİŞ UYGULAMA : Sert metalin parlatılması için 50#, 80 # kum, alüminyumun parlatılması için 120 # kum. 1/4 inç şaft, elektrikli matkapların çoğuna uyar. ● USAGE ÇEŞİTLİ kullanım : Metal ince terbiye, temizleme, parlatma, taşlama, çapak alma, pas ve çizikleri gidermek için uygundur. ● INSTALL KURULUMU KOLAY : Kurulumu ve kullanımı kolay, rahat ve hızlı. ● WARRANTY %100 GARANTİ : Her Müşteriye %100 Alışveriş Memnuniyeti Vaat Ediyoruz, Satın Alma İşleminizle İlgili Herhangi Bir Sorunuz Varsa Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin.Özellik : 1. Kauçuk ve zımpara malzemesinden yapılmış bu kıl diskler aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır.2. Metal ince terbiye, temizleme, parlatma, taşlama, çapak alma, pas ve çizikleri gidermek için uygundur.3. sert metalin parlatılması için 50#, 80 # kum, alüminyumun parlatılması için 120 # kum.4. 1/4 inç şaft, elektrikli matkapların çoğuna uyar.5. Kurulumu ve kullanımı kolay, rahat ve hızlı.Şartname : Öğe Türü : Kıl Disc Material : Zımpara + Rubber Outer Çapı : 50mm/2in Abrasive : emeryaplication Kapsam : Elektrikli drill Emery Renk ve Kum : Yeşil 50#, Sarı 80#, Beyaz 120# (İsteğe Bağlı) Paket Listesi : 1 x Kıl Disc1 x Biyel.

Karakterislikler

Öğe Türü:
Kıl Disk
Malzeme:
Zımpara + Kauçuk
Dış Çap:
50mm/2in
Aşındıran:
zımpara
Uygulama Kapsamı:
Elektrikli matkap
Zımpara Rengi ve Kum:
Yeşil 50#, Sarı 80#, Beyaz 120# (İsteğe bağlı)
Paket Listesi:
1 x Kıl Disk :
1 x Biyel :

Ayrıca beğenebilirsiniz