0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Ekstra uzun Noel ışıkları, yıldız dize ışıkları 75FT 200 LED fiş peri dize ışıkları noel süslemeleri için açık kapalı yatak odası parti düğün bahçe ağacı Yard (sıcak beyaz)

Ekstra uzun Noel ışıkları, yıldız dize ışıkları 75FT 200 LED fiş peri dize ışıkları noel süslemeleri için açık kapalı yatak odası parti

₺ 68.97
Stokta

Malların

【2021 yeni yükseltilmiş ekstra uzun 75 FT 200 LED yıldız noel ışıkları için açık / kapalı】 : Süper parlak ile yükseltilmiş ampuller, güvenli fiş(UL588 onaylı), su geçirmez, 8 aydınlatma modları, romantik Dekorasyon. 【Mükemmel Noel Süslemeleri ve Noel Hediyeleri】 : Kızlar ve çocuklar için, böyle güzel yıldız dize ışıkları ile, böyle romantik bir atmosferden memnun kalacaklar ve fantastik sahneyi sevecekler. 【Daha Güvenli ve Yaygın Kullanım】 : UL sertifikalı 29 V alçak gerilim fişi, bu ışıkları UL onayı olmayanlardan daha güvenli hale getirir.Tatil sezonu, yatak odası dekoru, oda dekorasyonu, düğün dekorasyonu, doğum günü dekorasyonu, tatil dekorasyonu, duvar dekoru, ev dekorasyonu, genç odası dekoru vb.Için yaygın olarak kullanılır. 【Waterproof Süper Parlak Açık Noel Decorations】 : Veranda için mükemmel, Bahçe, Yard, Sundurma, Çatı, Çit, Restoran, Otel, ticari bina, Alışveriş merkezi vb. 【8 Aydınlatma Modu Pırıltı ışıkları】 : Farklı durumlara, ruh hallerine, duygulara, tatillere, festivallere, yıldönümlerine vb.Uyacak 8 işlev. (Kombinasyon, Dalgalar halinde, Sıralı, Yavaş Kızdırma, Kovalama / Flaş, Yavaş solma, Pırıltı / Flaş, Sabit açık).Adaptördeki yuvarlak düğmeye basarak aydınlatma modlarını ayarlayın.Çıkış 5 V alçak gerilim, 100 % güvenli kullanım için.Tel fişlerini güç adaptörüne bağlayın, peri dize ışıkları yanacaktır.Adaptörün düğmesine basın, peri dize ışıkları aydınlatma modunu değiştirecektir.Renk : Sıcak Beyaz.Toplam Uzunluk : 75 FT.Boncuklar Arasındaki Uzunluk : 3.93 inç.LED Miktarı : 200. Güç Kaynağı : Adaptörle Çalışır.Su geçirmez seviye : IP44. Aydınlatma Modu : Kombinasyon, Dalgalar halinde, Sıralı, Yavaş Kızdırma, Kovalama / Flaş, Yavaş solma, Pırıltı/Flaş, Sabit açık. 1x200 LED yıldız dize ışıkları. 1 x Adaptörü.Sıcak beyaz yıldız şeklindeki dize ışıkları hayatınızı güzelleştirecek.Siz ve aileleriniz için mükemmel bir aydınlatma ve romantik bir atmosfer getirin.Evde mutluluğu arttırmak.Renk : Sıcak beyaztoplam Uzunluk : 75ft Boncuklar Arasındaki Uzunluk : 3.93 inçled Miktarı : 200güç Kaynağı : Adaptör güçlüsu geçirmez seviye : IP44 IŞIK Modu : Kombinasyon, dalgalar halinde, Sıralı, Yavaş Kızdırma, Kovalamaca/Flaş, Yavaş solma, Pırıltı/Flaş, Sabit açık.Paket içeriği : . 1x200 LED Yıldız Dize ışıklar1 x Adaptör.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz