0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Bisiklet Aynası, Gidon Sonu için Bisiklet Dikiz Aynası kolay Montaj Esnek Güvenlik Ultralight Dışbükey Ayarlanabilir mtb Yol bisikleti Aynaları (Şekil Yuvarlak)

Bisiklet Aynası, Gidon Sonu için Bisiklet Dikiz Aynası kolay Montaj Esnek Güvenlik Ultralight Dışbükey Ayarlanabilir mtb Yol bisikleti

₺ 38.97
Stokta

Malların

1-SAĞLAM HD bisiklet ayna lens ile anti-scratch koruyucu film, kullanmadan önce filmi yırtıp gerekir, ABS kolu. 2-ÇOK FONKSİYONLU : 360 derece tam dönüşlü taban ve sırtınızın her yönünü izlemenize yardımcı olmak için herhangi bir yöne ayarlanabilir. 3-İÇİN UYGUN-22 mm çapında gidon için uygundur, bisiklet dikiz aynası hem Sol hem de Sağ taraflar için geçerlidir.Şehir bisikleti, motosiklet, e-bisiklet, bmx, dağ ve yol bisikletleri için idealdir. 4-KURULUMU KOLAY 1.Ayna, bisikletin çubuk ucunu bağlamak için eğimli yüzeyleri hizalar; 2.Bağlantı noktası genişletme cıvatasını gidonun ucuna tam olarak takın; 3.Altıgen anahtarı (pakette) kullanarak sıkın ve istenen konumu ayarlayın. 5 - Satış sonrası : Satın Alma İşleminin herhangi bir nedenle Tatmin Edilmemesi durumunda tüm Müşteri İade Edebilir ve İade Alabilir ,Denemek için herhangi bir riskiniz yoktur.Gidon çapı 22mm içinde için uyar. bisiklet dikiz aynası hem Sol ve Sağ taraf için geçerlidir.Şehir bisikleti, motosiklet, e-bisiklet, bmx, dağ ve yol bisikletleri için idealdir.SAĞLAM, DAYANIKLI VE HAFİF.ÇOK FONKSİYONLU.KOLAY YÜKLEMEK İÇİN.Her güvenli dikiz bisiklet aynası, yüksek kaliteli naylon reçineden yapılmıştır.bir ağırlık 46g. HD bisiklet ayna lens ile anti-scratch koruyucu film, kullanmadan önce filmi yırtıp gerekir, ABS kolu.Sağa ve sola ayarlamak kolaydır.Arka görünümü kontrol etmek kolaydır.Bizi daha güvende tut. 360 derece döndürme.Daha fazla görüş kontrol edilecek.Bizi daha güvende tut.Kolay yüklemek için.Sadece vidalayın ve bisiklet aynasını sabit tutun.Bizi daha güvende tut.Dış mekan ekranı.Dışbükey ayna bize daha fazla vizyon gösterecektir.Net ve geniş görüş.Aynı yer bize farklı bir vizyon gösteriyor.Dışbükey ayna bize daha geniş görüş verir, düz ayna bize net verir.ihtiyacımız olan birini seçebiliriz.SAĞLAM, DAYANIKLI VE HAFİF ÇOK FONKSİYONLU KURULUMU KOLAYDIR.Her güvenli dikiz bisiklet aynası, anti-scratch koruyucu film ile yüksek kaliteli naylon resinone ağırlık 46g HD bisiklet ayna lensi ile yapılır, kullanmadan önce filmi yırtmanız gerekir, ABS kolu.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz