0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Lucas Cabrio Altında Koltuk Bagaj taşımak-Genişletilebilir 15 İnç Weekender Gecede İş Seyahat Bavul-Hafif 2-Rolling Tekerlekler Çanta (Kırmızı)

Lucas Cabrio Altında Koltuk Bagaj taşımak-Genişletilebilir 15 İnç Weekender Gecede İş Seyahat Bavul-Hafif 2-Rolling Tekerlekler Çanta

₺ 287.97
Stokta

Malların

✈️ SEYAHAT İÇİN İNŞA; Seyahat çakmak Bagaj Koltuk Altında Taşımak Lucas Cabrio ile her zamankinden daha; softside tasarımı biraz daha kolay (hardside göre) dar alanlarda uyması için çöküş; hafif yapısı havayolu ağırlık kısıtlamaları kalmak ve yerli ve uluslararası seyahat için en iyi bavul yapmak gereksiz havaalanı ücretleri önlemek yardımcı olur. TRAVEL SEYAHAT için ÜRETİLMİŞTİR : Dönüştürülebilir alt koltuklu taşıma, çoğu havayolunun standartlarını karşılayan tam boyutlu bir taşıma aracı haline gelmek için de genişler.Torbanın genişletilebilir kısmı %50'ye yakın daha fazla paketleme kapasitesi sağlar.Çanta ayrıca, koltuğun altında veya tam boyutlu bir taşıma olarak kullanım için ideal olan ve güvenli bir fermuarlı bölmeye kolayca takılan bir düğme kilitleme geri çekilebilir tutamağa sahiptir. COMFORT KONFOR VE rahatlık için üretilmiştir; Bu 2 tekerlekli sırt çantasını, kolay manevra kabiliyeti sağlayan ergonomik sapı ile havaalanı boyunca kolayca sürükleyebilir ve hareket halindeyken kollarınızdaki baskıyı azaltabilirsiniz. traveling MULTIPURPOSE : Seyahat için iyi bir arkadaşınız, spor salonu/ spor/ gece/ hafta sonu/ sırt çantası/uçak taşıma/ luggage.It doğum ve doğum için hastane çantaları da kullanılabilir. GUARANTEED MEMNUNİYET GARANTİSİ; Sınırlı 5 yıl üretici garantisi artı herhangi bir üretici kusuru için hasar onarım maliyetini karşılayan veya arızalı bagajı değiştiren güvenilir eşlik sözü; KASA boyutları (genişlemesiz) : 15 X 8 X 13,5 inç - (genişlemeli) : 15 X 8 X 22 inç; Ağırlık 5 lbs.Bu çok yönlü bagaj, birçok farklı seyahat durumuna uygundur ve birçok seyahat ihtiyacını karşılar.Çok fazla hediye getirdiğin zamanlar için mükemmel.Gemiye bir taşıma aracı getirmenize gerek olmadığı zamanlardan tasarruf edin.Seyahat ihtiyaçlarınıza göre ileri geri değiştirin. - Üst bölmenin fermuarını açın ve içindeki ekstra çantayı çıkarın. -Ekstra çantayı genişletin ve araba kılıfını teleskopik tutamağa takın. - Sabitlemek için genişletilmiş alanı sıkıştırın.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz