0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
3 Parça Afrika Banyo Süngeri Afrika Net Uzun Net Banyo Süngeri Peeling Duş Vücut Scrubber Geri Scrubber Cilt Pürüzsüz, Günlük Kullanım için harika (Mavi, Siyah, Off-Beyaz)

3 Parça Afrika Banyo Süngeri Afrika Net Uzun Net Banyo Süngeri Peeling Duş Vücut Scrubber Geri Scrubber Cilt Pürüzsüz, Günlük Kullanım

₺ 29.97
Stokta

Malların

【Aralarından seçim yapabileceğiniz 3 renk】 Toplam altı renk banyo süngeri, ailelerinizle paylaşmanız ve bunları bir ikame olarak almanız için yeterli; Not : hafif solma ilk başta normaldir ve birkaç kullanımdan sonra solmaz, lütfen ürünü kullanmadan önce 15 dakika sıcak suya batırın. 【Good ribaund ve stretch】 afrika net sünger yaklaşık. 11.8 inç / 30 cm genişliğinde, 31.4 inç / 80 cm uzunluğunda ve gerildikten sonra daha uzun olacak elastik ve gerilebilir, sırt, eller ve ayaklar da dahil olmak üzere ölü köşe olmadan vücudun tüm alanlarını yıkamak için mükemmeldir. Kuşkusuz daha kaliteli malzeme bulunmalıdır Bizim uzun banyo net Sünger yapılmış, güvenli ve güvenilir Yeni bir tür naylon malzemeler, hangisi dayanıklı ve güvenilir uzun süre kullanarak, Hafif ama çok güçlü ve de kuvvetli sabun sıkıp, çamaşır makinesi, samimi ve kuru hızlı yeterli gözenekli doğası, sağlayarak, daha temiz ve keyifli bir banyo deneyimi. 【Daha verimli temizlik】 Peeling vücut ağı sıradan bir banyo bezinden daha pürüzlüdür, ancak günlük vücut temizliği için yeterince yumuşaktır.ölü deri, kir, yağ ve yabancı maddeleri ortadan kaldırarak, tıkanıklıklarını gözenekler, kadın ve kullanmak için en yaştan erkekler için uygundur kaldırmak için kolay. 【Satış sonrası huzur】 Ürünü geliştirmek için kullanılan müşteri önerilerini toplayacağız, Bunun için 90 gün koşulsuz iade ve değişim sağlıyoruz,İstediğiniz zaman danışabilirsiniz.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz