0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
JOON İstiflenebilir Plastik Çocuk Öğrenme Sandalyeleri, 20.5x12. 75X11 İnç, Oyun Odaları, Okullar, Anaokulları ve Ev için Mükemmel Sandalye, Mavi, (2'li Paket)

JOON İstiflenebilir Plastik Çocuk Öğrenme Sandalyeleri, 20.5x12. 75X11 İnç, Oyun Odaları, Okullar, Anaokulları ve Ev için Mükemmel Sandalye,

₺ 68.40
Stokta

Malların

FUN EĞLENCELİ, HEYECAN verici ve kullanımı KOLAY çocukların alması ve yerleştirmesi için yeterince hafif olması.Bu yüksek kaliteli sandalyeler ayrıca, temizleme süresi için her birini diğerinin üzerine düzgün bir şekilde istiflemenizi sağlayan kullanışlı bir tasarıma sahiptir.Animasyonlu renkler, bu sandalyeleri çevreye eğlenceli bir katkı yapar ve herhangi bir odayı aydınlatır!Çocuklar oynamak veya öğrenmek için daha heyecanlı olacaklar : ). ♦ PREMİUM KALİTE ve SOLMAYA DAYANIKLI çatlamayacak, yongalanmayacak veya soyulmayacak %100 polipropilen plastikten yapılmıştır.Sağlam olmanın yanı sıra solmaya da dayanıklıdırlar!Canlı renk, uygun bakım ile aynı tonda kalacaktır. ✔ Ömür boyu sürecek bilgi, güven ve oturma alışkanlıkları sağlayan uzun süreli faydalar!Bu sandalyeler uygun oturma alışkanlıkları oluşturur ve çocukları doğru oturmaya teşvik etmek için yapılır.Hafif yapı, çocukların sandalyeyi kendileri manevra yapmalarına izin vererek kendilerini daha bağımsız ve kendinden emin hissetmelerini sağlar!Temel ana renkler erken öğrenme gelişimine yardımcı olur. DURABLE 160 liraya kadar ağırlığa dayanıklı!Bu sandalyede kullanılan yüksek kaliteli malzeme bir yetişkinin ağırlığını kaldırabilir.Herhangi bir yaralanma veya kaza hakkında endişelenmenize gerek yok.Sadece sandalyeyi kendisi dayanıklı ama rengi ilk aldığımda gölgede kalmak yapılır.Bu şekilde tutmak için yapmanız gereken tek şey periyodik olarak nemli bir bezle veya temizlik mendili ile silmektir. ✔ BÜYÜK YATIRIM JOON İstiflenebilir Çocuk Öğrenme Sandalyelerinin kullanımı kolay olduğu kadar temizlenmesi de kolaydır.Sağlam malzemeler ve akıllı yapı mükemmel sandalyeyi yarattı.OYUN ODALARI, OKULLAR, KREŞLER ve EV İÇİN İDEALDİR.Bu ebeveynler, öğretmenler ve çocuklar için büyük bir varlıktır!.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz