0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
BOS İnanılmaz Koku Sızdırmazlık Kedi Atık Torbaları-Dayanıklı ve Kokusuz (200 Torba) [Boyut: XS, Renk: Açık Mavi] İçinde bir Çöp Kepçe almak için çok Küçük!

BOS İnanılmaz Koku Sızdırmazlık Kedi Atık Torbaları-Dayanıklı ve Kokusuz (200 Torba) [Boyut: XS, Renk: Açık Mavi] İçinde bir Çöp Kepçe

₺ 45.72
Stokta

Malların

Bags Çantalar 7.8x11.8" (20x30cm) ölçülerindedir, ayrıntılar için resme bakın. (★Torba açıklığının içinde bir çöp kepçesi almak için çok küçük olabileceğini unutmayın.) Dayanıklı ve yeterince güçlü!. phenomen Olağanüstü koku sızdırmazlık teknolojisi ile yüksek performans sizi şaşırtacak!. Pet Evcil hayvan atıklarını veya kötü kokulu maddeleri atmanın daha güvenli ve daha sıhhi bir yolu . Sadece (sadece hayvan atıkları ile sınırlı) HERHANGİ bir koku mühür yok, ama bakteri mühürler bile!!. Use Kullanımı Kolay!Evcil hayvan atıklarını veya kötü kokulu maddeleri torbaya yerleştirin ve bir düğüm atın! (Çantaların bağlanacak kolu yoktur.) Sıkıca kapatın ve inanılmaz koku içermez!. value 200 torbadan oluşan bir değer paketi!Kompakt bir kutuda gelir ve her çanta kolayca dağıtılır (rulolarda değil)!!Yumuşak malzeme ve bağlanması kolay!Opak açık mavi renk.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz