0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Tekerlekli Sandalye Kucak Tepsisi Masa Aksesuarları Bardak Tutucu ile Tıbbi Taşınabilir Çocuk Sandalyesi Evrensel Tepsiler Masası Manuel veya Elektrikli Tekerlekli Sandalyeler için Uygun (Tepsi)

Tekerlekli Sandalye Kucak Tepsisi Masa Aksesuarları Bardak Tutucu ile Tıbbi Taşınabilir Çocuk Sandalyesi Evrensel Tepsiler Masası Manuel

₺ 68.70
Stokta

Malların

İpuçları : İki kol dayama yeri arasında 19,5 ila 20,5 inç mesafeye sahip tekerlekli sandalyeler için uygundur.ABS plastik çelikten imal edilmiştir.Bağlantı elemanı sabittir; kurulum, sökme çok uygundur.Güvenli, Kolay Serbest Bırakılabilen Kucak Yastığı, kullanıcıyı güvenli bir şekilde oturma pozisyonuna sabitlerken ön duruş desteği sağlamak üzere tasarlanmıştır - Kısıtlama değil.Yükseltilmiş kalıplama, dökülmeleri önlemeye yardımcı olur ve kalem gibi öğelerin yuvarlanmasını önler.Fincan oluk tasarımı, fincan yerleştirmek kolay.Not : Sadece tekerlekli sandalye tepsileri satılmaktadır ve tekerlekli sandalyeler dahil değildir.KURULUM PROSEDÜRÜ. 1.Masa plakasını küpeşte üzerine koyarak, kayışı ve kayışı genişletin. 2.Toka olmadan tarafı sürükleyerek, küpeşte ve tokayı çaprazlayın. 3.Kayışı geri çekin ve tırabzanı tekrar çaprazlayın. 4. Velcroyu sıkın ve sıkıca takın.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz