0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
FLY HAWK Noel Ağacı Standı, 1 Katlanabilir Yapay Noel Ağacı Metal Süs Tutucu Evrensel Model Ayarlanabilir, Şemsiye Standı Yapay Noel Ağacı Çam SprucePoplar için (Siyah)

FLY HAWK Noel Ağacı Standı, 1 Katlanabilir Yapay Noel Ağacı Metal Süs Tutucu Evrensel Model Ayarlanabilir, Şemsiye Standı Yapay Noel

₺ 59.97
Stokta

Malların

DURABLE DAYANIKLI : Bu Noel ağacı standı, 1 inç ila 50 pound gövde çapına sahip 6 inç yüksekliğe kadar herhangi bir yapay Noel ağacını tutacak kadar sağlamdır. ✔ KOLAY AYARLAR : Dört braketi açın, yatay olarak yere koyun ve ardından Noel ağacına koyun. carry Taşıması ve yerleştirilmesi kolay : sadece 10 inç uzunluğunda ve 3 inç genişliğinde dört Noel ağacı braketini katlayın, Taşımanız ve yerleştirmeniz için uygun. Stand Metal Stand : Noel ağacı ucuz plastik stand yerine metal stand kullanır, Bu tasarım sayesinde elde etmek istediğimiz tek şey ağacın stabilitesini eklemek ve zemini korumaktır.Yapay noel ağacı tabanı kaliteli temperli demirden yapılmıştır, yüzey siyah boya işlemi, pürüzsüz ve parlak, pas önleyici, kullanımı dayanıklıdır. ◆ Uygulanabilir Sahne-Kapalı, açık, ev, iş meydanı için yapay Noel ağacı standı için ideal, etc.It şemsiye standı olarak da kullanılabilir, bahçe, plaj veya kamp için kullanılabilir / balıkçılık şemsiyesi, plaj şemsiyesi, güneş şemsiyesi,reklam şemsiyesi, bayrak direği, düğün kemeri veya bahçe vb.Için idealdir.Boyut : 1".

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz