0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
70 W Beton Vibratör Titreşim Motoru Tek Fazlı AC 110 V 3600 rpm Alüminyum Alaşım Titreşimli Vibratörler için Shaker Masa (70 W)

70 W Beton Vibratör Titreşim Motoru Tek Fazlı AC 110 V 3600 rpm Alüminyum Alaşım Titreşimli Vibratörler için Shaker Masa (70 W)

₺ 194.97
Stokta

Malların

【30-100 W Çok seçenekli Titreşim Motoru】 30/40/50/60/70/80/90/100 W AC 110 V çeşitli güç titreşim motorları.Her zaman ihtiyacınız olan çeşitli güç titreşim motorları sağlıyoruz. 【Yüksek kaliteli Malzeme】 Kabuk, normal çalışmayı sağlamak için alüminyum alaşımdan, hafif (en hafif 1.75 KG ila en ağır 2.47 KG), hızlı ısı dağılımı ve düşük sıcaklık artışından yapılmıştır. 7. yüksek Performans Özelliği Kalın terminal, sabit döküm buat, güçlü güç, istikrarlı bir çalışma, tek elle tutulacak kadar küçük, 24 saat sürekli ve yüksek verimlilik için çalışabilir; uyarma Titreşim kuvveti Ayarlanabilir eksantrik blok açısı kademesiz ayarlaması çeşitli çalışma ortamı gereksinimleri karşılar. 【Profesyonel Koruma】 Bu küçük titreşim motoru, kabloya uzun süreli titreşim hasarını önlemek için özel bir yağa dayanıklı ve anti-oksidasyon güç kablosu ve ayrıca titreşime dayanıklı bir çıkış koruyucu kapağı kullanır.Ayrıca, su geçirmez ve toz geçirmez, yalıtılmış, daha güçlü sızdırmazlık ve çoklu korumalara sahiptir. 【Geniş Uygulama】Bu küçük titreşim motoru madencilik, metalurji, kömür, elektrik enerjisi, inşaat, kimya, tıp, dökümhane, gıda, toz püskürtme ekipmanları, toz eleme, gıda makineleri vb.Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Kullanılan ana ekipman titreşimli elek, püskürtme beton makinesi, sebze yıkama makinesi, özgül ağırlık taş çıkarma makinesi, beton titreşimli cetvel, duvar sileceği, süpürme makinesi, titreşimli besleyici vb.Boyut : 70 W / Ürün Sayısı : 1.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz